Havalandırma Temizliği

Havalandırma Temizliği

Havalandırma Temizliği,

Havalandırma Temizliği

İş yerinde, okuldaki binanın havalandırma sistemi zaman ile tozlanmış olup hava kanalarındaki kir ve toz hava akışını azaltır.. Dışarıdan gelen hava, toz, kir gibi zararlı hava etkisinden ötürü havalandırma kanalları kirli toz birikintisiyle bazı hastalıklara neden olur. Bina içinde nefes almanız hastalıklara davetiye çıkarır. Hastalıklar iş yerinizdeki çalışan ekibi ve müşterileriniz için iş kaybına sebep olur. Havalandırma kanallarının yapımı aşamasında genelde binalar inşaat durumundadır bundan dolayı havalandırma kanal sistemi yeni bile olsa inşaat alanındaki toz ve kirden ötürü kanalın içi kirlidir. Yeni yapılan havalandırma kanalında Havalandırma Kanal Temizliği, nin yapılması gereklidir. Hava kanallarında bulunan tozlar, partiküller, toz ve diğer zararlı taneler klimanın filtre bölümünde toplanarak filtrelerin çok daha çabuk bir biçimde kirlenmesine sebep olur. En önemlisi ise insan sağlığını tehdit etmektedir.

Filtrelerin içerisinde ufak bir toz birikintisi bile kirlenmelerin ve hava akışı sağlanmasının önüne geçmektedir. Havalandırma Temizliği sağlığınız açısından oldukça önemli bir konudur..  Havalandırma Temizliği,  için size yardımcı olacakprofesyonel bir ekip ile iletişime geçerek havalandırma kanalı temizliği hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
Çevre ve insan sağlığı ve hayatta kalmamızın en büyük kaynağı hiç şüphe yok ki temiz havadır. Bu yüzden havalandırma kanallarında muhakkak düzenli olarak gerekli bakım, kontrol ve temizlik çalışmalarının yapılması gerekmektedir.  Havalandırma Temizliği,  Havalandırma kanallarındaki filtrelerin temiz olmaması havanın daha iyi bir biçimde yayılmasını engellemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*