Ümraniye Baca Temizleme Servisi

ÜMRANİYE BACA TEMİZLEME SERVİSİ

ümraniye baca temizleme servisi

Ümraniye Baca Temizleme Servisi

Kurumlu ve Ziftli Baca Temizleme

Ümraniye baca temizleme servisi, evlerde ve iş yerlerinde var olan baca sistemlerinin düzenli ve yasal kanunlarla belirlenmiş aralıklarda temizlenmesi işlemini yerine getirmektedir. Bu baca kanalları her türlü atık madde birikimine bağlı olarak zamanlar; is, yağ, kir, duman, buhar, nem ve benzeri etkenler neticesinde kurum ve zift bağlamaktadır. Bu atık birikintiler, baca kanallarının, baca fan ve fan motorunun işlevselliğini bozmakla kalmaz, aynı zamanda insan hayatı açısından büyük bir tehdit oluşturur. Kanal yüzeylerinde katranlaşan bu tabakalar, git gide baca kanallarının çapında daralmalara neden olur. Buna bağlı olarak tıkanmalar ve tüm kirli havanın iç mekanlara sızması gibi durumlar meydana gelecektir. Ayrıca araştırmalar sonucu belirlenen istatistiklere göre, çıkan yangın ve patlamaların birçoğu tıkalı bacalar aracılığıyla meydana gelmektedir. Bu işlem bahsi geçen faktörlere bağlı olarak, zorunlu ve yasal bir uygulama halini almıştır. Tıkalı bacalar, tüm bunların dışında enerji ve yakıt tüketimini de üst seviyelere çıkaracak, buna rağmen ısıtma ve pişirme mekanizmalarında istenilen performans sağlanamayacaktır.

Ümraniye Baca Temizleme Servisi Hizmet Politikası

Dinamik baca temizleme firmamız tarafından hayata geçirilen Ümraniye baca temizlik servisi, her gün ve saatte fayda sağlayabileceğiniz yasal ve zorunlu bir bakım seansıdır. Bu seans sonunda, itfaiye kurumu tarafından yetkilendirilmiş firmamız İGDAŞ baca raporu ve Akredite raporu sunma yetkisine sahiptir. Bu bağlamda, yasal sorumluluklarınızı firmamızdan yerine getirerek, bir belge almaya hak kazanırsınız. İnsana hizmet sunan işletmelere yönelik denetim faaliyetleri her geçen gün artış göstermektedir. Belirlenen kurallara ve temizlik standartlarına uymayan firmalar, maddi ve manevi cezaları karşılamak zorunda kalacaklardır. Bu tip durumlara maruz kalmamak adına, firmamızdan hizmet alımını sağlayabilirsiniz.

Baca Temizliği Bir Sorumluluktur

Temizlenmeyen bacalar, sadece sorumlu kişi ve kurumlara değil, oldukça geniş çaplı toplumlara e onlara ait mekanlara zarar veren bir durumdur. Çevreye yayılan kirli hava kütleleri yüzünden, birçok insan farkına bile varmadan zehirlenmekte ya da gıdalar üzerinde biriken baca isi nedeniyle hastanelik olmaktadır. Karbon monoksit gazı, solunduğu takdirde birçok soruna neden olabilir. Ayrıca iç kanallarda biriken yanıcı yağlar ve gazlar, büyük bir yangına ya da çevresel hijyen standartlarının düşmesine enden olacaktır. Ümraniye baca temizliği servisi, siz değerli müşterilerimiz için 7/24 durmaksızın hizmet sunmaya devam etmektedir.