0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Adalar Baca Temizleme

Adalar Baca Temizleme

Adalar Baca Temizleme

Adalar Baca Temizleme

Temizlenmeyen ve tıkalı bacalarda yakıtların yanması sonucu dışarıya atılması gereken zehirli gazlar baca kanalları ile atılamayarak içeriye doğru sızıntıya sebep olmaktadır. Böylece içeriye sızıntı yapan zehirli gazlar zehirlenmelere neden olmakta hatta ölümcül sonuçlar meydana getirmektedir. Bunun yanı sıra bacalardan kaynaklı yangınların sayısı da azımsanmayacak boyutlara gelmiştir. Adalar Baca Temizleme, Servisi olarak bizler baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri için konusunda profesyonel bir kadroyla çalışmaktayız. Tüm baca temizleme işlemlerinde son teknoloji temizleme ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri sadece yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Bireysel uygulamalar ya da uzman olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler pek çok sorunun yaşanmasına neden olabilmektedir. Dinamik Baca Temizleme, araştırması yaparken mutlaka firmanın yetki belgesine sahip olup olmadığı sorulmalı ve yetki belgesi olmayan firmalara temizleme işlemleri yaptırılmamalıdır. Yetki belgesi sahibi olan firmamız baca temizleme işlemleriniz için güvenilir bir firmadır.

Bacalar insan sağlığı açısından temizlenmediği taktirde ciddi sonuçlara neden olan kanal sistemleridir. Yakıt türü ve baca kanal şekilleri ayırt edilmeksizin her bacanın mutlaka düzenli olarak temizletilmesi gerekmektedir. Yasal bir zorunluluk haline gelen bacaların temizliği evler için yılda iki kez, iş yerleri için ise yılda dört kez olmak üzere yaptırılmalıdır. Firmamız Adalar Baca Temizleme, olarak bacaların her türüne uygun temizleme işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekte ve baca temizliği konusunun önemini vurgulamaktadır.

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı kanallar gıda ve üretim sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tüm yemek pişirme bölümleri olan ocak ve ızgaralarından başlayarak çatı katına kadar uzanan kanal sistemlerinin tümüdür. Restoran, yemekhane, fırın, lokanta, otel ve motel mutfakları, yemek şirketleri, kafeler gibi işletmeler bacalara sahip işletmelerdir ve bacalarının düzenli olarak bakımı ile temizliği yaptırılmalıdır. Firmamız Beşiktaş ilçesinde hizmet veren işletmelerin Adalar Yağlı Kanal Temizleme işlemleri için tercih ettikleri güvenilir bir firmadır. Firmamı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin geneline Baca Temizliği,ve Yağlı Kanal Temizliği konusunda prefesyonel ekip ve ekipmanlarıyla   hizmet vermektedir,

 

Adalar Tel: 0 216 343 90 10

           Gsm: 0 535 343 90 10 

                                                                                                   

 

Adalar Baca Temizleme, Adalar Baca Temizlik Raporu Adalar Baca Raporu, Adalar Baca Temizliği, Adalar Kebap Bacası Temizleme Adalar Yağlı Kanal Temizliği

 

baca temizleme

Adalar Baca Temizleme Adalar Baca Temizleme Adalar Baca Temizleme
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10