0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Esenler Baca Temizleme

 Esenler Baca Temizleme

Esenler Baca Temizleme,

Esenler Baca Temizleme

Esenler Baca Temizleme

Bacaların bakımı temizliği önemli bir konudur. Bu nedenle Esenler Baca Temizleme, Şirketleri arasında seçim yapmadan önce hizmet talebinde bulunacağınız firmanın dikkatli bir şekilde araştırılması gerekmektedir. Baca temizleme ve kontrolü alanında yetkili olan firmaların tercih edilmesi önem arz etmektedir.

Sayıları gün geçtikçe artan korsan baca temizleme şirketlerinden kesinlike hizmet talebinde bulunulmamalı ve bu firmalar tarafından baca temizliği ve bakımı yaptırılmamalıdır. Bacaların temizliği ve kontrollerinin periyodik olarak yapılması yasal bir zorunluluktur. Bununla birlikte yetkili firmalar tarafından doğru tespit ve uygulamalar ile yapılması gerekmektedir.

Merkezi sistem kalorifer bacaları, odun ve kömür kullanılan soba sistemleri, doğal gaz, davlumbaz, şömine ve barbekü bacaları ve yağlı kanal sistemleri temizleme faaliyetlerini titiz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, İstanbul genelinde tüm ilçelerde baca ve yağlı kanal temizliği faaliyetlerinde bulunmaktadır. Esenler ilçesinin her semt ve mahallesinde bulunan ev ve iş yerlerinde etkili ve kaliteli hizmet anlayışı ile işlemlerini sürdüren firmamız, Esenler Baca Temizleme, Firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından verilen baca ve yağlı kanal temizliği yetki belgesine sahip olan firmamız, baca türlerine uygun olarak gerçekleştirdiği doğru uygulamalar ve titiz çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmektedir. Esenler Baca Temizlik, Servislerinden yer alan firmamız, profesyonel bir ekiple baca temizleme işlemlerini müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmektedir.

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı kanallar otel, motel, restoran,fırın, lokanta, yemek firmaları gibi gıda sektöründe faaliyet gösteren firmaların mutfaklarında bulunan ızgaralar, fırınlar ve tüm yemek pişirme işlemlerinin gerçekleştiği alanlardan, bacalara doğru giden sisteme verilen addır. Bu kanallarda atık yağların birikmesi, is ve kurumların oluşması tıkanıklığa sebep olmakta ve bacaların çekiş gücü azalmaktadır. Bunun yanı sıra bacalarda biriken atık yağlar nedeniyle yangınlar meydana gelmekte ve ciddi zararlara neden olmaktadır.

İşletmeler için yasal bir zorunluluk haline gelen baca temizliği yağlı kanalların kullanım sıklığına bağlı olarak 3 ayda bir kez olmak üzere düzenli bir şekilde temizletilmelidir. Yapılacak olan denetlemelerde baca temizleme raporu mutlaka sorulmaktadır. Her tür bacaya uygun olarak temizleme işlemleri yapan firmamız İstanbul genelinde Esenler Yağlı Kanal Temizliği hizmeti sunmaktadır.

 

Esenler Tel: 0 212 343 90 10

              Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Esenler Baca Temizleme, Esenler Baca Temizlik Raporu Esenler Baca Raporu, Esenler Baca Temizliği, Esenler Kebap Bacası Temizleme Esenler Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10