0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Sancaktepe Baca Temizleme

Sancaktepe Baca Temizleme

Sancaktepe Baca Temizleme

Sancaktepe Baca Temizleme

 

Sancaktepe Baca Temizleme

Yasal zorunluluk gereğince evler için yılda iki defa, iş yerleri için ise kullanım yoğunluğuna bağlı olarak üç ayda bir defa olmak üzere bacaların temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bacaların iç cidarlarında biriken is ve kurumlar yetkili kişiler tarafından titiz bir şekilde temizlenmelidir. Yakıt türü farkı gözetmeksizin tüm baca tiplerinin temizliği ve bakımını düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Odun ve kömür sobaları, davlumbaz, doğal gaz, şömine, merkezi sistem kalorifer, barbekü ve yağlı kanal temizleme işlemleri için yetki belgesine sahip olan baca temizleme firmaları tespit edilmeli ve baca kontrol işlemleri bu firmalara yaptırılmalıdır. Sancaktepe Belediyesi sınırları içerisinde faaliyet gösteren Sancaktepe Baca Temizleme, Firmaları baca ve yağlı kanal temizliği konusunda hizmet vermektedir.

Sancaktepe ilçesinde yaşayan vatandaşların Sancaktepe Baca Temizleme, Şirketleri hakkında araştırma yaparken, firmaların baca temizliği ve bakımı işlemlerinde tecrübesine dikkat etmeleri gerekmektedir. Bununla birlikte baca temizleme firmalarının Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından verilen baca ve yağlı kanal temizleme yetki belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Yetki belgesine sahip olmayan firmalara kesinlikle baca kontrolü ve bakımı yaptırılmamalıdır. Aksiye halde konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler pek çok olumsuz sonuçların meydana gelmesine neden olmaktadır.

Sancaktepe Baca Temizlik Firmaları arasında yetki belgesine sahip olan firmamız, deneyimli personeli ve son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet vermektedir.

Tıkalı Baca Açma

Bacaların tıkanmalarına neden olan pek çok faktör bulunmaktadır. Fakat en önemlisi bakım ve temizliği uzun süre yapılmayan bacalardır. Zamanında bakım ve kontrol işlemleri yapılmamış bacalar bir süre sonra tıkanmalara neden olmaktadırlar. Bunun yanı sıra, baca kanallarının içlerinde biriken atık yağlar, is ve kurumlar, zamanla taşlaşmış olan ziftler, kuşların getirdiği çalı çırpılar ve taşlar bacaların tıkanma nedenler arasında sayılmaktadır. Tıkalı ve temizlenmemiş bacalar, çekiş gücünü kaybederek verimsiz hale gelmektedir. Yanan yakıtların ortaya çıkardığı zehirli gazları dışarıya doğru aktarılmasını sağlayan bacalar, tıkalı olmaları halinde bu zehirli gazların içeriye doğru sızıntı yapmasına neden olmaktadırlar. Böylece zehirlenmeler, yangınlar ve can kayıpları yaşanmaktadır. Tıkalı Baca Temizleme servisimiz doğru teknikler kullanarak her tip tıkalı bacayı temizlemektedir.

 

Sancaktepe Tel: 0 216 343 90 10

                    Gsm: 0 535 343 90 10 

Sancaktepe Baca Temizleme, Sancaktepe Baca Temizlik Raporu Sancaktepe Baca Raporu, Sancaktepe Baca Temizliği, Sancaktepe Kebap Bacası Temizleme Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10