Küçükköy Baca Temizleme

Küçükköy Baca Temizleme

Küçükköy Baca Temizleme
Küçükköy Baca Temizleme

Küçükköy Baca Temizleme

Üsküdar Baca Temizleme, Kış aylarında bizi en çok duyduğumuz haberlerden biri maalesef soba zehirlenmesidir. Bu tür kayıpların önüne geçilebilmesi için baca temizliği ne önem verilmelidir. Kış mevsiminde ısınmak için yakılan sobaların, şömine baca temizliği göz ardı edilmemelidir.
BACA TEMİZLİĞİNİ YAPTIRACAĞINIZ FİRMAYI MUTLAKA ARAŞTIRIN
Baca temizlerken bu işi kendiniz yapmamalısınız. Konu ile ilgili profesyonel kişilerden destek almalısınız. Hatta yardım aldığınız kişilerin de konu ile ilgili eğitim ve sertifikalarını sorgulamanız da fayda var. Yasal zorunluluk gereği baca temizliği itfaiyeden yetkili firmalar tarafından yapılmaktadır. Hizmet almak istediğiniz firmaları mutlaka araştırın. Bu firmalar, baca temizliğini yaptıktan sonra kullanıcıya, Baca temizlik sertifikası vermek zorundadır. Baca temizlik sertifikası vermeyen firmaları kesinlikle tercih etmeyiniz.

HANGİ BACALAR TEMİZLENMEK ZORUNDADIR?

İster soba, ister doğalgaz, ister şömine yakın hiç fark etmez, baca temizliği yapılmak zorundadır. Toplum arasında yaygın olarak bilinen “Doğalgaz bacası temizlenmez” düşüncesi yanlıştır. Doğalgaz bacasının temizlenmesi gerektiği gibi yağlı baca diye tabir edilen restoran bacaları, yemekhane bacaları hatta fabrika bacalarının bile yılda 3 defa yasal zorunluluk gereği temizlenmezi gerekmektedir.

BACA TEMİZLİĞİNİN YAPILMAMASININ ACI KAYIPLARI VARDIR

Baca temizliğinin yapılmamasının maalesef hayati riskleri bulunmaktadır. Temizlenmemiş bir baca yangınlara, zehirlenmelere, çevre kirliliğine neden olmaktadır. Özellikle soba ve doğalgaz bacalarının temizlenmemesi hava sirkülasyonunu engelleyerek, karbonmonoksit salınımına neden olmaktadır. Bu da can kaybına kadar ciddi sonuçlar doğurabilir.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından verilen baca ve yağlı kanal temizleme ruhsatılı bulunan Marmara Baca Temizlik Hizmetleri firmasından bu konuda destek alabilirsiniz. Doğalgaz baca temizliği konusunda deneyimli konusunda işinin ehli olan firma, soğuk kış günlerinde çaresiz kalanlara hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor. Firma İstanbul’un birçok noktasına hizmet vermektedir.
ÜSKÜDAR BACA TEMİZLİĞİ NDE EN ÇOK TERCİH EDİLEN FİRMA
Üsküdar baca temizliği konusunda Marmara Baca Temizlik Hizmetleri güvenirliliğinden ötürü en çok tercih edilen firmalardandır. Özellikle Doğalgaz baca temizliğin de en çok aranılan firma, Baca temizlik sertifikası veren güvenilir ve hızlı çözüm üreten bir firmadır. İstanbul Büyük Şehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından verilen baca ve yağlı kanal temizleme ruhsatına da sahip olan, Marmara Baca Temizlik Hizmetleri’nin web sitesini ( http://istanbulbacatemizleme.com/ ) ziyaret ederek detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Çevrenize duyarlı kişiler olarak mutlaka baca temizliği nizi yaptırmayı unutmayın.