Esenler Baca Temizleme Servisi

ESENLER BACA TEMİZLEME SERVİSİ

esenler baca temizleme servisi

Esenler Baca Temizleme Servisi

Baca Temizliği Neden Önemlidir?

Esenler baca temizleme servisi, kirlenen, tıkanan ve yeterli bir şekilde hava sirkülasyonu sağlayamayan baca ve havalandırma kanallarının temizlik ve bakım uygulamalarını sağlayan bir hizmet programıdır. Bu bacalar ve havalandırma kanalları, belli süreçler içerisinde temizlenmezse kanal yüzeylerinde oluşan tabakalar hava giriş-çıkışını engellemektedir. Böylece ısıtma ve pişirme sistemlerinin bıraktığı yağ, kir, toz, is ve karbon monoksit gazının dışarıya tahliyesi mümkün olmamaktadır. İç mekanlara yayılan bu zehirli gaz ve atıklar, insan sağlığını ciddi ölçüde tehdit eden bir ortam yaratmaktadır. Ayrıca baca yangınları ve zehirlenme vakaları tıkalı bacalardan kaynaklı meydana gelmektedir. Tüm bu sorunların önüne geçmek için, itfaiye tarafından belirlenmiş yönetmelikte yer alan temizlik ve bakım aralıklarına uygun bir şekilde yerine getirilmesi gerekmektedir.

Esenler Baca Temizleme Servisi 7/24

Esenler baca temizlik servisi, Dinamik Baca Temizleme firmamız tarafından, tüm bölge ve semtlere sunulan bir hizmet koludur. Firmamız, her türlü ihtiyacınıza karşılık verebilmek için 7/24 ulaşabileceğiniz ve hizmet talep edebileceğiniz bir iç yapılanmaya sahiptir. Resmi kurumlardan eğitimlerini tamamlamış personellerimiz ve bu işlemi yerine getirirken üstün performans sağlayan kaliteli donanımımız ile her zaman hizmetinizdeyiz. Cezaya düşmeden ve herhangi bir can ve mal kaybına sebebiyet vermeden bacalarınızı temizletin! Şirketimiz verdiği hizmete ek olarak, İGDAŞ tarafından onaylanmış temizleme raporunu da sizlere sunmaktadır.

Baca Temizleme Nasıl Yapılır?

Esenler baca temizleme servisi, özen ve ihtimam gerektiren bir bakım ve yenileme programıdır. Tüm güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmeli ve işlem bitiminde hiçbir eksik ve noksan bırakılmamalıdır. Bunun için doğru bir planlama gerekir. Ayrıca konusunda uzman ve deneyimli bireyler tarafından hayata geçirilmesi de önem arz etmektedir. Temizlik işleminden önce, bu uygulamanın en önemli adımını analiz ve keşif kısmı oluşturmaktadır. Öncelikle baca ve kanalların hangi kurum veya yapıya ait olduğu belirlenir. Sonrasında kameralar yardımıyla iç kanallar 360 derecelik açılarda görüntülenir. Uygun kimyasallar ile özellikle yağlı kanalların yüzeylerindeki katmanlar çözülür. Basınçlı ve vakumlu makinalar, baca temizleme faaliyetinin en önemli ekipmanları arasında yer almaktadır. Firmamız, çelik telli fırçalar yardımıyla bu kanalların yüzeylerindeki katmanlaşmış birikintileri arındırmaktadır.