Beşiktaş Baca Temizleme Servisi

BEŞİKTAŞ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

beşiktaş baca temizleme servisi

Beşiktaş Baca Temizleme Servisi

Beşiktaş Baca Temizleme Servisi Avantajları

Beşiktaş baca temizleme servisi firmamız tarafından özenle hayata geçirilen teknik bir hizmet koludur. Bu hizmeti sağlayabilmek için İtfaiye Yönetim Kurulu tarafından düzenli aralıklarla verilen eğitim programlarından geçmekteyiz. Bu programların amacı; sürekli yenilenen ve değişen teknik dünyanın son trendlerini firmalara aktarmak ve baca temizlik faaliyetlerinin en doğru şekilde yerine getirilmesine olanak tanımaktır. Firmamızın sağladığı baca temizlik servisinin avantajlarını sıralamak gerekirse;

  • Randevu gün ve saatinde hizmet
  • Kalifiye personel ağı
  • Tam teşekküllü teknik donanım
  • Çevreye duyarlı hizmet anlayışı
  • Ekonomik çözümler
  • Temizlik – bakım – imalat ve tadilat programları
  • İGDAŞ onaylı baca temizlik raporu
  • Periyodik temizlik faaliyetleri

Davlumbaz, Yağlı Kanal ve Havalandırma Temizliği

Beşiktaş baca temizlik servisi, mutfaklarda ocak ve ızgara üzerinde yağ ve duman çekmeye yarayan davlumbaz üstü bacaların temizlik faaliyetlerini yerine getirmektedir. Bu bacalar, yağlı kanal olarak adlandırılır. Çekilen tüm yağ buharı, duman ve is bu kanallardan atmosfere transfer edilir. Zamanla kanal yüzeylerinde yağ birikintileri oluşmaktadır. Bu yağ birikintileri, kanal içinde uçuşan tüm toz ve kırıntının da yüzeylere yapışmasına neden olur. Böylece daha hızlı bir şekilde kanal çapı küçülecek ve tahliye edilmesi gereken hava içerde sıkışıp kalır. Tıkanıklık ve biriken hava yoğunlaştıkça, mekan içine sızıntı başlar. İşte bu noktada insan hayatını ve çevresel düzeni olumsuz etkileyecek vakalar meydana gelebilir. Örnek olarak, gaz ve kirli havanın yol açacağı zehirlenmeler gösterilebilir. Buna ek olarak; yağ yanızı bir madde olduğu için baca yangınları gibi durumlar ortaya çıkabilir. Tüm bu olası facialar, can güvenliğinizi tehdit ettiği gibi, oluşabilecek maddî zararlardan ve çevre dokulara sirayet edecek kazalardan tamamen kişi ve kurumlar sorumlu tutulacaktır. Havalandırma kanalları da iç alanların kirli havasını atmosfere taşıyan sistemlerdir. Bu sistemlerin içinde zamanla birçok atık madde birikebilir. Bu birikintiler dış etkenli de olabilmektedir. Örneğin, rüzgar ve yağmur gibi doğal olaylar sonucu dal parçaları, taş ve kırıntılar ve benzeri bir yığın atık madde kanallara dolabilir.

Dinamik Baca Temizlik Servisi

Beşiktaş baca temizleme servisi, firmamız tarafından bina oluşumuna en uygun planlama ile hayata geçirilmektedir. Temizlik bitiminde baca ve kanallar eski işlevine kavuşturulmakta, varsa çökük ve kırık kısımlar tamir edilmektedir. Firmamız yetkili baca temizlik şirketleri arasında yer almaktadır. Kurumumuzdan satın alacağınız tüm teknik hizmetler, yasal yönetmelik ışığında sağlanmaktadır. İşlem sonunda baca temizlik raporu tarafınıza verilerek, yasal yükümlülüğün yerine getirildiği ibraz edilmektedir.