Kartal Baca Temizleme Servisi

KARTAL BACA TEMİZLEME SERVİSİ

kartal baca temizleme servisi

Kartal baca temizleme servisi

Sağlığınız ve Yaşam Alanlarınız Kıymetlidir!

Kartal baca temizleme servisi, insanların yaşam alanlarındaki hava kalitesini, yaşam standartlarını, temizlik ve hijyen koşullarını düşüren baca tıkanıklığını gidermek üzerine hayata geçirilmiştir. Bacalar, görevini layıkıyla yapamazsa, kirli hava ve partiküller içeriye dönecek ve böylece atmosferdeki oksijen oranı düşüş gösterecektir. İnsan fizyolojisi oksijene ihtiyaç duyan işleyişe sahiptir. Zehirli gazların alanlara dolması sonucu, solunan havadaki bu risk faktörü, zehirlenme vakalarına neden olur. Karbon monoksit soluyan canlılar bu durumdan oldukça negatif bir şekilde etkilenecektir. Hafifi vakalarla karşılaşılabileceği gibi, sonu hastane giden ve ölümle neticelenen durumlar da meydana gelebilmektedir. Soba ve ocakların verimli bir şekilde yanması, enerji kullanımından kâr elde edilmesi ve çevre dokuların zarar görmemesi için bacalar belli aralıklarda temizlenmelidir. Buna ek olarak, sağlıklı bir yaşam sürebilmek ve kaliteli hava şartlarını sağlayabilmek adına da baca temizliği önem taşır.

Baca Kurulumunda Dikkat Edilecek Hususlar

Kartal baca temizlik servisi sağlayan kurumumuz, eğitimli ve izin belgeli bir oluşumdur. Güvenle şirketimizden bu hizmeti satın alabilir ve daha konforlu iş ve yaşam alanlarına sahip olabilirsiniz. Şirketimiz ayrıca; baca kurulumu, baca denetimi, tadilat ve yenileme görevlerini de yerine getirmektedir. Peki, baca kurulumu da baca temizliği gibi belli yönetmeliklere mi bağlıdır. Elbette..! Bacaların hayatı tehdit etmeyecek bir düzeyde imal ve montajlanması önem taşır. İşte o kriterlerden bazıları;

  • Çatı zemininden 1 metre kadar yüksekte olmalıdır.
  • Çevre yüksekliklerinden 6-7 metre kadar uzakta kurulmalıdır.
  • Bacaların kesitleri eşit hizada ayarlanmalıdır.
  • Baca duvarının yeteli kalınlıkta inşa edilmesi gerekmektedir.
  • Kanal içi akışkan ve pürüzsüz bir düzleme sahip olmalıdır.
  • Başa başlığı mutlaka eklenmelidir.
  • Bacalarda çökme, çatlama, kırılma vb. hasarlar giderilmelidir.

Kartal Baca Temizleme Servisi

Kartal baca temizleme firması, yetkili firmaların sağladığı standartlara uymalı, tüm personel ve ekipman varlığı ile kaliteli bir grafik göstermelidir. Bu bağlamda, kartal temizlik firmaları arasında hatırı sayılır bir yer teşkil eden kurumumuz, son teknolojik teçhizat donanımına sahiptir. Personellerimiz belli aralıklarda yeni yöntemler ve uygulama tarzları hakkında eğitim almaktadır. Aldığımız izin ve yetki belgelerine ek olarak, işlem yaptığımız bina oluşumları referansımızdır.