0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Zeytinburnu Baca Temizleme

Zeytinburnu Baca Temizleme

Zeytinburnu Baca Temizleme

Üsküdar Baca Temizleme

 

Üsküdar Baca Temizleme

Baca temizleme işlemleri kesinlikle ihmal edilmemelidir. Davlumbaz ve doğal gaz bacalarının temizliği bilinenin aksine diğer yakıt türleri kullanılan bacalar gibi temizlenmesi gereken bacalardır. Bacalar kanallarında biriken is ve kurumlar tıkanmalara neden olmakta, atık yağlar yangınların çıkmasına sebep olmaktadır. Zeytinburnu Baca Temizlik, Firmaları seçiminde güvenilir ve titiz temizleme işlemleri için firmamız yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Bacaların temizliği ve bakımının yapılması yasal bir zorunluluktur. Temizlenmeyen ve tıkalı bacalar yanan yakıtların meydana getirdiği zehirli gazları dışarıya atamamaktadır. Bu nedenle içeriye doğru sızıntılar olmakta ve zehirlenmeler yaşanmaktadır. Günümüzde bacalardan kaynaklı yangınların ve zehirlenmelerin sayısı artmıştır. Hatta ölümcül nedenlere bile sebep olmaktadır. Bu bakımdan gerek evler gerekse iş yerlerinin bacaları periyodik olarak temizlenmeli ve bakımları yapılmalıdır. İstanbul genelinde faaliyet gösteren firmamız Zeytinburnu Baca Temizleme,  Firmaları arasında baca ve yağlı kanal temizleme işlemlerinde en çok tercih edilen firmadır.

Baca temizliği konusunda dikkatli ve titiz bir çalışma yapılmalıdır. Bu nedenle bireysel ve bilinçsiz uygulamalardan kaçınılması gerekir. Bunun yanı sıra baca temizleme ve yağlı kanal temizleme işlemleri konusunda yetkili bir firma tarafından yapılmalı ve bu firmanın yetki belgesi sahibi olması gerekmektedir. Yetki belgesi olmayan baca temizleme şirketlerine kesinlikle temizleme işlemlerinin yaptırılmaması gerekir. Üsküdar ilçesinin her semt ve mahallesinde baca temizleme hizmeti sunan firmamız Üsküdar Baca Temizleme, Şirketleri arasında yetki belgesine sahiptir.

Yağlı Kanal Temizliği

Yapılacak temizleme işlemleri yağlı kanalların türüne uygun olarak gerçekleştirilmelidir. Bu kanallar bodrum katından çatı katına kadar uzanabilmekte, bazıları düz bazıları ise köşeli olabilmektedir. Ayrıca bazı kanalların oldukça geniş olması nedeniyle bir insan içine rahatlıkla sığabilmekte ve temizleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Periyodik olarak yapılması gereken baca temizleme işlemleri evler ve iş yerleri gibi mekanlarda yapılmaktadır. Belediye yetkilileri bacaların temizliği ve bakımı konusuna özellikte dikkat etmekte ve bunlardan kaynaklı bir aksilik yaşanması halinde işletmelere ciddi yaptırımlar ygulamaktadır. Yağlı Kanal Temizliği kullanım sıklığına göre işletmeler için 3 ayda bir kez olmak üzere yaptırılması gerekmektedir.

 

Zeytinburnu Tel: 0 212 343 90 10

                       Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Zeytinburnu Baca Temizleme, Zeytinburnu Baca Temizlik Raporu Zeytinburnu Baca Raporu, Zeytinburnu Baca Temizliği, Zeytinburnu Kebap Bacası Temizleme Yağlı Kanal Temizliği

 

Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10