Küçükçekmece Baca Temizleme Servisi

KÜÇÜKÇEKMECE BACA TEMİZLEME SERVİSİ

küçükçekmece baca temizleme servisi

Küçükçekmece baca temizleme servisi

Küçükçekmece Baca Temizleme Servisi Başvuru

Küçükçekmece baca temizleme servisi hizmet sağlayıcı firmaların, yasal kurallar çerçevesinde yerine getirdiği bir faaliyettir. Her yapı ögesine, düzenli olarak uygulanması gereken bir bakım seansıdır. Bu işlem keyfi bir tercih değil, yasal bir yükümlülüktür. Sizler de baca temizlik servisi arıyorsanız ve bu konuda hangi firmanın daha avantajlı olduğu konusunda tereddütleriniz varsa; öncelikle yetki belgeli bir firma bularak işe başlayabilirsiniz. Kurumumuz izin belgesi ibraz edebilir ve İGDAŞ temizlik raporu verebilir. Eğer bir yapı unsuruna yeni taşındıysanız, doğalgaz açtırma ya da kapatma gibi bir ihtiyacınız söz konusuysa ve bacalarınız tıkanmışsa bu hizmete başvuru yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, iletişim kanallarımız vasıtasıyla bizlere ulaşmak ve randevu talebinde bulunmak olacaktır.

Katı ve Sıvı Yakıt Bacaları

Küçükçekmece baca temizlik servisi her türlü baca sisteminin bakım faaliyetlerini yerine getirmektedir. Baca sistemleri kullanılan yakıt türüne ve yapılanma tarzına göre farklılıklar gösterir. Bazı baca kanalları, is ve kurum bağlayarak tıkanmaktadır. Bunun sebebi kullanılan katı yakıtlardır. Kömür, odun ve benzeri yakıt maddeleri, yanma sonucunda çevreye birçok is, duman ve kir tabakaları dağıtırlar. Bu maddeleri dış atmosfere taşımak ise, baca kanallarının görevidir. Tıkanma sonucu, daralan kanallar bu işlevi yerine getiremez hale gelir ve sorun tam da burada baş gösterir. Doğalgaz ve benzeri sıvı yakıt kullanımlarında da, belli aralıklarda kanallar tıkanabilmektedir. Bu kanallara aktarılan buhar, yüzeylere yerleşebilir ve yine bir temizlik faaliyetine ihtiyaç duyarlar. Baca tıkanmaları yalnızca iç mekanizmalara bağlı olmamaktadır. Dış etkenli baca tıkanıklıkları da oldukça sık görülmektedir. Kuş ölüleri, partiküller, dal ve benzeri parçalar ile kanallar işlevini kaybedebilir. Tüm bu sorunlardan kurtulmak ve cezaya düşmemek adına bu yasal sorumluluğu, yetkin kuruluşlardan sağlamanız mümkün.

Dinamik Baca Temizlik Firması

Küçükçekmece baca temizliği servisi, yetkin firmaların denetim ve uygulaması esasına dayanır. Firmamız da bu doğrultuda seçkin kuruluşlar arasında yer almaktadır. Dinamik Baca Temizlik Firması olarak, vazgeçilmez vizyonumuz ve vaat ettiğimiz misyonumuz şu şekilde olmaktadır;

  • Kaliteli hizmet
  • Ekonomik iş gücü
  • Kurumsal anlayış
  • Müşteri memnuniyeti
  • Donanımlı ekipman
  • Eğitimli personel