Beykoz Baca Temizleme Servisi

BEYKOZ BACA TEMİZLEME SERVİSİ

beykoz baca temizleme servisi

Beykoz Baca Temizleme Servisi

İtfaiye Baca Temizlik Yönetmeliği

Beykoz baca temizleme servisi, yasal ve zorunlu bir uygulamadır. Bu uygulamayı yerine getirmeyen kişi ve kurumlar cezai yaptırımlara maruz kalacaktır. Ayrıca, bu işlemi yerine getirebilmek için yetkilendirilmiş ve eğitime tabi tutulmuş kurumların da uyması gereken temizlik kuralları bulunmaktadır. Bu kurallara uyulmaması, eksik ve yanlış bir hizmet yapılması, hizmet alan kişilerin mağdur edilmesi ve baca kanallarının standartlara uygun hale getirilmemesi gibi durumlarda yetkileri geri alınacaktır. Yönetmelikte yer alan diğer maddelere göre; hane ve konutların sözleşme yenileme, doğalgaz açma-kapama ve benzeri faaliyetlerinde İGDAŞ raporu istenmektedir. Ayrıca rutin olarak yılda 2 kez baca kanallarının temizletilmesi gerekmektedir. Yemekhane, restaurant, lokanta ve fabrikaların 3 aylık periyotlarda baca temizliği hizmeti alımını gerçekleştirmesi gerekmektedir. Tüm bu belirtilen aralıklar, duruma göre değişebilir, daha erken ya da daha geç bir tarihte temizlik işlemine karar verilebilir.

Beykoz Baca Temizleme Servisi Avantajları

Beykoz baca temizlik servisi, firmamız tarafından birçok avantajla birlikte sizlere sunulmaktadır. Öncelikle indirimli ve kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanmak için firmamızla iletişime geçmelisiniz. Ayrıca diğer tüm temizlik firmalarından bizi ayıran özelliklerden biri de, kullandığımız ürün ve cihazların Avrupa Standartlarında olmasıdır. Bunun yanı sıra, randevu saatlerine tam bir uyum sağlayan kurumumuz, verdiği tüm hizmetlerde süreklilik göstermektedir. Belli zaman aralıklarında temizlenmesi gereken baca ve kanallarınızı tam zamanında ve en doğru şekilde temizliyoruz. Personellerimiz uzun yıllardır bu işi yapan bireylerden oluşmaktadır. Her biri konusunda eğitilmiş ve uzmanlaşmış bir seviyededir. Faaliyetlerimiz sırasında can güvenliği, çevre duyarlılığı ve genel temizlik koşullarını ön planda tutmaktayız.

Beykoz Baca Temizlik Ücretleri Ne Kadar?

Beykoz baca temizlik servisi, uygulama yapılacak bina ve yapının niteliğine, baca ve kanal sayısına ve karakterine göre bazı farklar arz etmektedir. Firmaların fiyat politikasına göre de değişebilen baca temizlik ücretleri, firmamız tarafından ekonomik fiyatlarda sağlanmaktadır. Kurumların gider kalemlerinde ve bireylerin ekstra masraf listesinde yer alan baca temizlik faaliyeti değil, temizlenmeyen bacaların aşırı yakıt sarfiyatıdır. Bu hizmet alımına ödeyeceğiniz tutardan çok daha yüksek bir miktarda tıkalı bacalarınız sebebiyle ödemektesiniz. Ayrıca can ve mal güvenliğiniz de tehlikeye girmektedir.