0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Kartal Baca Temizleme

Kartal Baca Temizleme

Kartal Baca Temizleme

Kartal Baca Temizleme

Kartal Baca Temizleme

Kendi sektöründe yetki belgesi sahibi olan firmamız, deneyimli ve uzman personeli ile her tip bacaya uygun olarak geliştirdiği temizleme yöntemleriyle Kartal Baca Temizleme, Firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmadır. Baca bakımı ve temizliğinin önemli konular olduğunun bilincinde olarak hareket etmekte ve çalışmalarımızda gerekli özeni göstererek işimizi doğru teknik ve uygulamalarla başarılı bir şekilde yapmaktayız.

Baca temizleme işlemleriniz için hizmet alacağınız baca temizleme şirketlerinin mutlaka yetki belgesi sahibi olması gerekmektedir. Bu bakımdan baca veya yağlı kanal temizliği hizmetleri almadan önce baca temizleme firmaları iyi araştırılmalı ve profesyonel çalışan firmalar tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra yetkili olmayan ve kalitesiz hizmet veren firmaların varlığı da göz ardı edilmemeli, bu firmalar tespit edilerek kesinlikle baca temizliği gibi önemli konular konusunda hizmet alımı yapılmamalıdır. Kartal Baca Temizleme, Servisleri içinde baca ve yağlı kanal temizleme konusunda yetkili olan firmaların, Büyükşehir Belediyesi itfaiye Dairesi Başkanlığından baca temizleme ve yağlı kanal temizliği yetki belgesi alması gerekmektedir.

Baca bakımı ve temizliği yasal zorunluluk nedeniyle yapılması gereken işlemlerdir. Bunun yanı sıra yasal bir zorunluluk olmasının yanında bacalardan kaynaklı zehirlenmeler, yangınlar ve ölümcül sonuçlarla karşılaşmamak adına mutlaka temizlik ve bakım işlemleri zamanında yapılmalıdır. İstanbul genelinde baca temizleme faaliyetleri gösteren firmamız Kartal Belediyesi sınırları içerisinde yer alan Kartal Baca Temizleme, Şirketleri arasında yer almaktadır.

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı kanal sistemlerinin en çok görüldüğü mekanlar iş yerleridir. Otel, pansiyon, restoran, kafe, lokanta, fırın, yemek firmaları ve sosyal tesisler alanında faaliyet gösteren iş yerleri yemek pişirme alanlarına sahiptirler. Bu alanların ocak, ızgara ve fırın gibi tüm yemek pişirme yerlerinden başlayarak çatıya kadar uzanan sistemlerine yağlı kanal sistemleri adı verilmektedir.

Yağlı kanal sistemleri içerisinde biriken atık yağlar, zamanla bacaları verimsiz hale getirmekte ve yangınların meydana gelmesine neden olmaktadır. Tuzla ilçesinde yer alan yağlı kanal sistemlerine sahip olan iş yerlerinin alanında yetkili bir Kartal Yağlı Kanal Temizliği servisinden hizmet alarak tüm kanallarının bakımını ve temizliğini yaptırmalıdır.

 

Kartal Tel: 0 216 343 90 10

           Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Kartal Baca Temizleme, Kartal Baca Temizlik Raporu Kartal Baca Raporu, Kartal Baca Temizliği, Kartal Kebap Bacası Temizleme Kartal Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10