Avcılar Baca Temizleme Servisi

AVCILAR BACA TEMİZLEME SERVİSİ

Avcılar Baca Temizleme Servisi
Avcılar Baca Temizleme Servisi

Avcılar Baca Temizleme Servisi Nedir?

Avcılar baca temizleme servisi ev ve iş yerlerinin genel temizlik ve hijyen standartları arasında yer alan, fakat birçok bakım faaliyetinden daha önemli bir yere sahip uygulamalar arasındadır. Bunun sebebi ise, bir hane ve bina içerisinde yakıt kullanımını gerekli kılan mekanizmaların, yeterli ve uygun bir kanal sistemi aracılığıyla kirli atıklarının dışarı atılma ihtiyacıdır. Fakat bu mekanizmalardan çıkan duman, is ve yağ buharı gibi maddeler oldukça yoğun bir hal alabilmektedir. Bu yoğunluk baca kanalları içerisinde gittikçe kalınlaşan tabakalar halini alabilirler. Hava sirkülasyonuna ayrılmış bu alanların çapı daraldıkça kirli hava tahliyesi de sekteye uğramaktadır. Bunun sonucunda da tüm karbon monoksit gazları kapalı mekanlar içerisinde dolaşıma katılır ve soluduğumuz havaya dahil olur. İnsan fizyolojisinde bu tip gazların solunması sonucu ciddi zehirlenme vakaları oluşmaktadır. Ayrıca olası yangın ve patlama gibi durumlarda çevreye verilecek zararlar da kat kat fazla olabilmektedir. Devlet kurumları bu sorunların önüne geçebilmek adına, zorunlu baca temizlik programlarını hayata geçirdi. Bu iş için görevlendirilecek firmaları da eğitim sürecine dahil etti. İşte firmamız da bu yönde hizmet vermek konusunda yetkilendirilmiş seçkin bir kuruluştur.

Yağlı Kanal Temizleme Önemi

Avcılar baca temizlik dahilinde yer alan bu uygulama, yıllık periyotlarda en sık tekerrür etmesi gereken bir yan programdır. İnsanların yeme-içme ihtiyacına yönelik hizmet sunan gıda sektörü içindeki restaurant, yemekhane, lokanta ve gıda fabrikalarının kirli hava, gaz, duman, kurum ve benzeri atık maddde tahliyesine ayrılmış kanallar, kullanım sıklığı ve yakıt türüyle paralel daha sıklıkla tıkanmalara neden olmaktadır. Sıvı ve katı yakıt kullanımına olanak veren ocak, ızgara ve benzer pişirme sistemleri ek olarak bir davlumbaz kullanımını da gündeme getirmektedir. Davlumbazlar, ocaktan yükselen ve buharlaşan yağı emerken, alevden çıkan duman ve isi de hapsetmektedir. Bu cihazın çekiş gücüne etki eden bir unsur olarak, hava ve buhar aktarımı yaptığı baca sistemleri sayılabilir. Bu sistemin netameli çalışması ya da bütünsel olarak tıkanması sonucu, davlumbazdaki çekiş gücü de yarı yarıya düşecektir. Bu durumların önüne geçmek için 3 ayda bir davlumbaz baca ve yağlı kanal temizliği gündeme alınmalıdır.

Dinamik Baca Temizleme Fiyatları

Avcılar baca temizliği fiyat çizelgesi bazı değişken faktörlere göre belirlenmektedir. Dinamik Baca firması olarak, uygun fiyat politikamızı tüm teknik hizmet kollarımıza yansıtmaktayız. Baca denetim raporumuz ve eğitimli kadromuz ile bu iş için gerekli tüm sıfatlara sahip ve kalitemizle doğru orantılı ekonomik koşullar sunan bir iç yapılanmaya sahibiz. Her türlü baca temizlik uygulamaları için 7/24 firmamızdan destek alabilirisiniz.