0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Bakırköy Baca Temizleme

Bakırköy Baca Temizleme

Bakırköy Baca Temizleme

Bakırköy Baca Tamizleme

Bakırköy Baca Temizleme

Baca ve Yağlı Kanal Temizliği ve bakımı konusunda özenli davranılması gereken bacalar ihmal edilmemeli ve hangi tür yakıt kullanılırsa kullanılsın temizlenmesi gerektiği unutulmamalıdır. Doğal gaz ve fuel-oil gibi yakıt kullanılan baca sistemlerinin temizliği kimilerine göre dikkate alınmamaktadır. Uzmanlar her baca tipinin düzenli olarak temizliğinin ve bakımının yapılması gerektiğini belirtmektedir. Bilindiği gibi yasal bir zorunluluk olan baca kontrol ve temizlik işlemleri yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Esenler ilçesinde Bakırköy Baca Temizleme, Şirketleri içerisinde yetkili firmalar araştırılmalı ve en doğru firma tercih edilerek baca temizlik ve bakım işlemleri yaptırılmalıdır.

Günümüzde bacalardan kaynaklı pek çok sorun yaşanmaktadır. Bu sorunlar can ve mal kaybına neden olduğu halde, henüz baca temizliğinin önemini dikkate almayan kişiler bulunmaktadır. Baca kaynaklı yangınların, zehirlenmelerin ve ölümlerin önüne geçebilmek için periyodik olarak baca bakım ve kontrollerinin yapılması gerekmektedir. Bu işlemler yalnızca yetki belgesi sahibi olan firmalara yaptırılmalıdır. Bunun dışında uzman olmayan ve bilgisiz kişiler tarafından yapılan uygulamalar yetersiz kalmakta ayrıca yapılacak küçük bir hatanın daha büyük problemlere yol açacağı unutulmamalıdır. İstanbul genelinde her ilçede titiz bir şekilde baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri gerçekleştiren firmamız Bakırköy Baca Temizleme,  Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmadır.

Firmamız baca ve yağlı kanal temizleme yetki belgesine sahiptir Bakırköy Baca Temizleme Şirketleri içerisinde en doğru adres olan firmamız profesyonel bir ekiple hizmet vermektedir.

 Yağlı Kanal Temizliği

Özellikle gıda uygulamaları ile uğraşan mutfak, otel, büfe,  restoran, okul vb. kuruluşlarda yağlı kanalların düzenli kontrolünün ve temizliğinin yapılması  zorunludur. Düzenli kontrol edilmeyen yağlı kanallar, yangına neden olabileceği gibi, yağ ve atıkların yağlı kanaldan atılamaması ile mekana yayılır ve kötü bir kokunun oluşmasına neden olur. Davlumbaz ve baca arasındaki  kanal en çok yağ tutan bölümdür. İyi temizlenmemesinden dolayı yangınların çıkmasına ve sızıntılara neden olarak mekandaki temizliği ve güvenliği tehdit eder. Bu yüzden Yağlı Kanal Temizliği nin kısa sürelerle temizletilmesi gerekmektedir.

 

Bakırköy Tel: 0 212 343 90 10

                Gsm: 0 535 343 90 10 

Bakırköy Baca Temizleme, Bakırköy Baca Temizlik Raporu Bakırköy Baca Raporu, Bakırköy Baca Temizliği, Bakırköy Kebap Bacası Temizleme Bakırköy Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10