0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

İstanbul Baca Temizleme

İstanbul Baca Temizleme

İstanbul Baca Temizleme

İstanbul Baca Temizleme

İstanbul Baca Temizleme

İstanbul Baca Temizleme, Şirketleri hakkında araştırma yaparken dikkate alınması gereken hususlar bulunmaktadır. Bilindiği üzere baca temizlik ve bakım işlemlerinin yaptırılması yasal bir zorunluluktur. Düzenli olarak bakımı ve temizliği yapılmamış bacalar için, belediye ekipleri tarafından yapılan denetlemeler esnasında ciddi yaptırımlar uygulanmaktadır. Baca bakım ve temizlik hizmet almadan önce baca temizliği konusunda hizmet alacağınız firmanın yetki belgesine sahip olup olmadığı mutlaka sorulmalıdır. Bunun yanı sıra bu firmanın daha önce yapmış olduğu baca temizleme işlemleri araştırılmalı ve konusunda profesyonel hizmet veren baca temizleme firmalarına itibar edilmelidir. Güvenilmez ve kalitesiz hizmet sunan firmalara baca temizleme ve bakım işlemleri kesinlikle yaptırılmamalıdır.

Bacalar temizlenmediği taktirde pek çok problemin yaşanmasına neden olmaktadırlar. Bacaların reriyodik bir şekilde kontrolünün ve bakımının yapılması halinde olası birçok sorunun önüne geçilmesi sağlanır. İstanbul genelinde baca ve yağlı kanal temizleme işlemlerinde faaliyet gösteren firmamız Eyül Belediyesi sınırları içerisinde yer alan her ev ve iş yerinde güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı ile İstanbul Baca Temizleme Firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Baca temizleme ve yağlı kanal temizliği yetki belgesine sahip olan firmamız, konusunda müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşım benimsemekte ve uzman personelinin gerçekleştirdiği doğru teknik ve uygulamalar ile İstanbul Baca Temizlik, Servisleri arasında başarılı çalışmalara imza atmaktadır. Baca temizleme ile ilgili tüm sorularınız için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Yağlı Kanal Temizliği

Fırın, restoran, kafe, lokanta, otel, pansiyon, yemek firmaları ve sosyal tesisler gibi alanlarda faaliyet gösteren ve yemek pişirme bölümleri olan iş yerleri  yağlı kanal temizliği yaptırmaksı gereken iş yerleri içerisinde yer almaktadır. Ocak, ızgara, barbekü, fırın gibi tüm yemek pişirme yerlerinden başlanarak çatıya kadar uzanan kanal sistemine yağlı kanal sistemleri adı verilmektedir. Bu kanallar kullanım sıklığına bağlı olarak ayda bir ya da üç ayda bir temizletilmeli ve bakımı yapılmalıdır. Yağlı kanallarda biriken atık yağlar, bacaların çekiş gücünü azaltmanın yanında yangınların çıkmasına da sebep olmaktadırlar. Atık yağların birikmesi sonucu bacalar verimsiz ve kullanılmaz hale gelmektedir. İstanbul Belediyesi sınırları içerisinde yer alan bu özelliklere sahip iş yerlerinin düzenli olarak İstanbul Yağlı Kanal Temizliği konusunda hizmet veren yetkili firmalardan servis talebinde bulunması gerekir.

Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10