0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Beylikdüzü Baca Temizleme

Beylikdüzü Baca Temizleme

Beylikdüzü Baca Temizleme

Beylikdüzü Baca Temizleme

Beylikdüzü Baca Temizleme

Bacalar insan sağlığı açısından temizlenmediği taktirde ciddi sonuçlara neden olan kanal sistemleridir. Yakıt türü ve baca kanal şekilleri ayırt edilmeksizin her bacanın mutlaka düzenli olarak temizletilmesi gerekmektedir. Yasal bir zorunluluk haline gelen bacaların temizliği evler için yılda iki kez, iş yerleri için ise yılda dört kez olmak üzere yaptırılmalıdır. Firmamız Beylikdüzü Baca Temizleme, olarak bacaların her türüne uygun temizleme işlemlerini titizlikle gerçekleştirmekte ve baca temizliği konusunun önemini vurgulamaktadır.

Temizlenmeyen ve tıkalı bacalarda yakıtların yanması sonucu dışarıya atılması gereken zehirli gazlar baca kanalları ile atılamayarak içeriye doğru sızıntıya sebep olmaktadır. Böylece içeriye sızıntı yapan zehirli gazlar zehirlenmelere neden olmakta hatta ölümcül sonuçlar meydana getirmektedir. Bunun yanı sıra bacalardan kaynaklı yangınların sayısı da azımsanmayacak boyutlara gelmiştir. Beylikdüzü Baca Temizleme, Servisi olarak bizler baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri için konusunda profesyonel bir kadroyla çalışmaktayız. Tüm baca temizleme işlemlerinde son teknoloji temizleme ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri sadece yetkili firmalar tarafından yapılmalıdır. Bireysel uygulamalar ya da uzman olmayan kişiler tarafından yapılan müdahaleler pek çok sorunun yaşanmasına neden olabilmektedir. Dinamik Baca Temizleme, araştırması yaparken mutlaka firmanın yetki belgesine sahip olup olmadığı sorulmalı ve yetki belgesi olmayan firmalara temizleme işlemleri yaptırılmamalıdır. Yetki belgesi sahibi olan firmamız baca temizleme işlemleriniz için güvenilir bir firmadır.

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı kanallar gıda ve üretim sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tüm yemek pişirme bölümleri olan ocak ve ızgaralarından başlayarak çatı katına kadar uzanan kanal sistemlerinin tümüdür. Restoran, yemekhane, fırın, lokanta, otel ve motel mutfakları, yemek şirketleri, kafeler gibi işletmeler bacalara sahip işletmelerdir ve bacalarının düzenli olarak bakımı ile temizliği yaptırılmalıdır. Firmamız Beşiktaş ilçesinde hizmet veren işletmelerin Beylikdüzü Yağlı Kanal Temizleme işlemleri için tercih ettikleri güvenilir bir firmadır. Firmamı İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin geneline Baca Temizliği,ve Yağlı Kanal Temizliği konusunda prefesyonel ekip ve ekipmanlarıyla   hizmet vermektedir,

 

Beylikdüzü Tel: 0 212 343 90 10

                    Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Beylikdüzü Baca Temizleme, Beylikdüzü Baca Temizlik Raporu Beylikdüzü Baca Raporu, Beylikdüzü Baca Temizliği, Beylikdüzü Kebap Bacası Temizleme Beylikdüzü Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10