Bayrampaşa Baca Temizleme Servisi

BAYRAMPAŞA BACA TEMİZLEME SERVİSİ

bayrampaşa baca temizleme servisi

Bayrampaşa Baca Temizleme Servisi

Baca ve Havalandırma Kanallarında Profesyonel Temizlik

Bayrampaşa baca temizleme servisi, baca ve havalandırma kanallarının sağlıklı bir şekilde çalışması yönüde temizlik ve bakım uygulamalarını yerine getirmektedir. Kentsel nüfusun git-gide artış göstermesi, insanların yaşadığı ve mesai harcadığı alanların kalabalıklaşması birçok yapısal eklemeyi de daha önemli bir dereceye çıkarmıştır. Bunlardan biri de, mekanların temiz hava sirkülasyonunun sağlanması ve hayatî güvenlik önlemlerinin yerine getirilmesidir. Birçok işletme ve kurumda, herkesin uyması gereken hijyen kuralları vardır. Mutfaklarda bulunan davlumbaz bacaları, ısıtma sistemlerine bağlı doğalgaz, LPG, odun ve kömür bacaları, merkezî sistemlere dahil baca sistemleri ve havalandırma baca kanallarının temizliği de bu bağlamda yasal hale getirilmiş faaliyetlerden biridir. Özellikle yanana maddelerin -katı ya da sıvı- geride bıraktığı duman, is ve zehirli gazlar güvenli yollarla dış alanlara tahliye edilmelidir. Tahliye işlemini sağlayan sistemlerin de rutin aralıklarla bakımı ve temizliği yapılmalıdır.

Bayrampaşa Baca Temizleme Servisi Nedir?

Bayrampaşa baca temizlik servisi, İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından yetkilendirilmiş bir firmanın hizmet koludur. Bu yasal süreci yerine getirebilmek için, öncelikle hizmet aldığınız kurumun da yasal çerçevede değerlendirilmesi ve izin belgeleri tam olan bir kuruluş olması önem taşır. Bu yüzden korsan ve kaçak temizlik faaliyetlerinden uzak durmanız yerinde olacaktır. Baca temizlik servisimiz, İstanbul geneline hitap eden bir faaliyettir. 7/24 dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçerek bu hizmetin detayları hakkında bilgi sahibi olabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Ücretsiz keşif için firmamız danışma hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Baca Temizlerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bayrapmaşa baca temizleme servisi, baca kanallarını ve yapısal niteliği göz önüne alan bir temizlik programı hayata geçirmektedir. Baca temizlerken özellikle içerideki tıkanıklığın şiddetine bağlı olarak gaz sıkışması gibi durumlar dikkate alınmalıdır. En ufak bir alevlenme ve kıvılcımlanma gibi durumlarda yangın ve patlama meydana gelebilir. Bu işi yerine getirecek bireylerin, mutlaka baca temizlik eğitiminden geçmiş olması gerekmektedir. Ayrıca işlem sırasında çevreve zarar vermeyen ürünler kullanılması da yasal bir zorunluluktur. Baca temizleme yöntemleri arasında 2 önemli uygulama bulunmaktadır. Bunlardan ilki, yalnızca mekanizmaların kullanıldığı temizlik faaliyetidir. Diğeri ise, birtakım kimyasallar yardımıyla kanal içindeki yağ ve kirin çözülmesine dayanan bir işlemdir.