Adalar Baca Temizleme Servisi | Dinamik Baca Temizlik Servisi

ADALAR BACA TEMİZLEME SERVİSİAdalar Baca Temizleme Servisi

Baca Temizlik Raporu

Adalar baca temizleme servisi, yasal düzenlemeler ile zorunlu hale getirilen tüm hane ve işletme bacalarının temizlenmesi ve yenilenmesi amacıyla gerçekleştirilen bir hizmet koludur. İş ve yaşam alanlarının sağlık standartlarına uygun olması, temizlik faaliyetlerinin özenle yerine getirilmesi hem insan sağlığı hem de çevre koruma adına önem taşımaktadır. Bu bağlamda bacaların yıllık ve aylık periyotlarda temizlenmesi, tıkanan ve çekmeyen baca ve yağlı kanalların eski işlevine kavuşturulması önem taşır. Baca temizlik raporu da bu bağlamda, yasal zorunluluğu yerine getiren kurum ve kişilere verilen resmî bir sertifikadır. İGDAŞ tarafından onaylanır ve ancak bu konuda yetkilendirilmiş ve denetlenen firmalar tarafından müşterilere verilebilir.

Adalar Baca Temizleme Servisi Ücretleri

Adalar baca temizleme servisi ücretleri, Dinamik Baca Temizleme şirketi olarak piyasada benzer firma ve kurumlardan çok daha avantajlı paketlerle sunulmaktadır. Ayrıca İtfaiye Baca Denetim tarafından denetlenen ve gerekli eğitimlerden geçerek sizlere en kaliteli hizmeti verme yolunda gerekli tüm adımları atan firmamızdan baca temizletme faaliyetlerini sürekli olarak tekrar edebilirsiniz. Kişisel yaşam alanlarında ocak ve ısınma sistemlerine ait bacaların yılda 2 defa temizletilmesi bir zorunluluktur. Buna mukabil; gıda üzerine hizmet veren iş yerlerinde yağlı kanal olarak adlandırılan ızgara ve ocak bacaları 3 aylık zaman dilimlerinde temizlenmeli ve çevreye zararlı gaz salınımı yapılmasının önüne geçilmelidir. Temizletilmeyen ve standartlara uygun bir şekilde inşa edilmeyen baca ve kanallar; zehirlenme ve yangın gibi olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir.

Baca Temizlik Neden Gereklidir?

Adalar baca temizleme servisi, bu mecburi ve gerekli uygulamayı yerine getirmek üzere işlev gösteren bir firmadır. Bu bağlamda İstanbul geneli tüm ilçe ve semtlerde;

  • İş yeri baca temizliği
  • Ev baca temizliği
  • Restaurant baca temizliği
  • Fabrika baca temizliği
  • Fırın baca temizliği
  • Otel baca temizliği
  • Yemekhane baca temizliği
  • Yağlı kanal temizliği
  • Havalandırma baca temizliği
  • Şömine baca temizliği

ve benzer faaliyetleri yerine getirmektedir. Bacalar, ocak, ızgara, soba, kombi, doğalgaz ve bunun gibi mekanizmaların geride bıraktığı yanmış gaz ve isleri tahliye etmek açısından son derece önemli yapı ögeleridir. Sıklıkla temizlenmeli ve yüzeylere yapışan yağ ve kir birikintilerinden arındırılmalıdır. Aksi takdirde ocak üzerinde pişen yemeklere sirayet edebilir ya da kapalı alanlara zehirli gaz geri dönüşü yaparak solunan havadaki oksijen oranını düşürebilir. Bu sorunların önüne geçmek için profesyonel ve izin belgeli bir teknik servisten faydalanmanız yerinde olacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*