0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Şile Baca Temizleme

Şile Baca Temizleme

Şile Baca Temizleme

Şile Baca Temizleme

Şile Baca Temizleme

Firmamız Şile Baca Temizleme, Servisi olarak konusunda İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından verilen baca ve yağlı kanal temizliği yetki belgesine sahiptir. Tüm temizleme işlemlerinde profesyonel bir ekiple hizmet veren firmamız baca temizleme işlemlerinin bitiminde baca raporu düzenlemektedir.

Şile Baca Temizleme, Servisi veren firmalar hakkında araştırma yaparken mutlaka yetkili firmalar baca ve yağlı kanal temizliği için tercih edilmelidir. Yetki belgesi sahibi olmayan firmalardan baca sistemlerinin temizlenmesi konusunda kesinlikle hizmet talebinde bulunulmamalıdır. Aksi halde yapılacak yanlış bir uygulama büyük problemlerin yaşanmasına neden olmaktadır. Son dönemlerde bacalardan kaynaklı yangınların, zehirlenmelerin ve hatta ölümlerin yaşanması nedeniyle baca temizleme işlemleri önemli bir konu haline gelmiş ve yetkililer yasal zorunluluk gereği tüm baca sistemlerinin düzenli olarak bakımının ve temizliğinin yapılması gerektiğini belirtmiştir. Bu açıdan baca bakımı ve temizliği işlemleri kesinlikle ihmal edilmemeli ve mutlaka periyodik olarak yaptırılmalıdır.

Kendi sektöründe yaptığı başarılı çalışmalarıyla İstanbul genelinde baca ve yağlı kanal temizleme konusunda hizmet veren firmamız Şile Baca Temizleme,  Firması ile Şile ilçesinin her semt ve her mahallesinde bulunan iş yerlerinin ve evlerin baca sistemlerini doğru teknik ve uygulamalarla temizlemektedir. Temizliği ve bakımı yapılmamış olan bacalar, yakıtların yanması sonucu dışarıya çıkarılması gereken zehirli gazları içeriye doğru sızıntı yapmasına neden olmaktadırlar. Bu bakımdan mutlaka kış mevsimi gelmeden baca temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Yağlı Kanal Temizliği

Mutfak ve yemek pişirme alanlarının bulunduğu iş yerleri geniş bir yağlı kanal sistemine sahiptir. Bu kanallarda biriken atık yağlar temizlenmediği taktirde yangınların çıkmasına neden olmaktadır. Bazı iş yerlerinde bulunan yağlı kanal sistemleri bodrum katından çatı katına kadar uzanmaktadır. Izgara, ocak ve tüm yemek pişirme alanlarından başlamak üzere yağlı kanal temizliği yapılmaktadır. İş yerlerinin periyodik olarak yağlı kanal sistemlerini yetkili kişiler tarafından temizletmesi gerekir. Bu bakımdan temizleme işlemleri için doğru bir firma seçilmeli ve kesinlikle bilinçsiz uygulamalardan kaçınılmalıdır. Şile sınırları içerisinde bulunan otel, pansiyon, fırın, lokanta, kafe, sosyal tesisler, restoran ve yemek firmaları gibi işletmelerin Şile Yağlı Kanal Temizleme servisi veren firmalardan hizmet talebinde bulunmaları gerekir.

 

Şile Tel: 0 216 343 90 10

     Gsm: 0 535 343 90 10 

Şile Baca Temizleme, Şile Baca Temizlik Raporu Şile Baca Raporu, Şile Baca Temizliği, Şile Kebap Bacası Temizleme Şile Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10