0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Sultangazi Baca Temizleme

Sultangazi Baca Temizleme

Sultangazi Baca Temizleme,

Sultangazi Baca Temizleme

Sultangazi Baca Temizleme

Bakım ve kontrollerinin zamanında yapılması gereken bacalar, insan hayatı için oldukça önemlidir. Günümüzde yaşanan pek çok yangın ve zehirlenmelerin nedeni temizlenmemiş bacalardan kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra ölümcül sonuçlara da neden olan bacaların temizlik ve kontrolleri ihmal edilmemeli, kesinlikle gerekli özen gösterilmelidir. Aynı zamanda yakıt türü ne olursa olsun tüm baca sistemlerinin periyodik bir şekilde kontrol edilmesi ve varsa arızaların tespit edilerek tam zamanında gerekli tüm tedbirler alınmalıdır. Baca bakım ve temizlik işlemleri ertelenmemeli, arıza veya tıkanıklık sorunu yaşanması beklenilmeden düzenli olarak kontrol ettirilmelidir. Sarıyer ilçesinde yaşayan vatandaşların baca temizleme konusunda yetkili olan ve Sultangazi Baca Temizleme, Servisi hizmetleri sunan firmalara başvuru yapmaları gerekmektedir.

Baca bakım ve kontrolleri uzman bilgisi ile gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir. Bilgisiz kişiler tarafından müdahale yapılmaması ve yanlış uygulamalara izin verilememesi gerekir. Merkezi sistem kalorifer bacaları, yağlı kanal sistemleri, şömine ve barbekü bacaları, davlumbaz, doğal gaz bacaları, odun ve kömür sobaların baca sistemleri dahil olmak üzere her tip bacaya uygun olarak baca temizleme ve bakım işlemleri yapan firmamız İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Sultangazi Baca Temizleme, Firması ile baca kanallarını detaylı ve titiz bir şekilde temizlemekteyiz.

Baca ve yağlı kanal temizliği yetki belgesine sahip olan firmamız, Sultangazi Baca Temizlik, Şirketi işlemlerinde uzman bir ekiple baca bakımı ve temizliği hizmetleri sunmaktadır. Temizlik sonrası baca temizlik belgesi verilir Bu belgenin veriliş amacı ise o firmanın profesyonel bir firma olduğu ve baca temizleme işleminden sonra vereceği baca temizleme raporunun resmi olarak geçerliliğinin olduğu anlamına gelir. İstanbul Baca Temizleme Firmaları arasında bu belgeyi alabilmiş firmalardanız. Baca temizleme işlemi hem o baca altında yaşayan ya da çalışan kilerin can güvenliği için bir gerekliliktir, hem de devle tarafından zorunlu tutulan bir işlemdir. Belediye yetkilileri düzenli aralıklarla gelerek işletmenizin baca temizlemesinin yapılıp yapılmadığını kontrol ederler. Bu kontrolü de sizden baca temizlik ve kontrol raporu isteyerek yaparlar.

Tıkalı Baca Temizleme

Tıkalı bir bacanın temizlenmemesi durumunda yanan yakıtların meydana getirdiği zehirli gazlar dışarı atılamamakta ve bu nedenle içeriye doğru sızıntılara neden olmaktadır. Zehirli olan karbonmonoksit gazına maruz kalan kişilerde zehirlenmeler görülmekte hatta ölümcül etkilere neden olabilmektedir. Bu bakımdan kış mevsimi gelmeden önce evlerin bacaları temizletilmeli ve bakımı yapılmalıdır. Evler için yılda iki kez, iş yerleri için ise kullanım yoğunluğuna bağlı olarak üç ayda bir kez olmak üzere baca temizliği ve bakımı yapılmalıdır. Firmamız Sultangazi ilçesinin her semt ve mahallesinde bulunan evlerde ve iş yerlerinden Sultangazi Tıkalı Baca Temizleme olarak hizmet vermektedir.

 

Sultangazi Tel: 0 212 343 90 10

                   Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Sultangazi Baca Temizleme, Sultangazi Baca Temizlik Raporu Sultangazi Baca Raporu, Sultangazi Baca Temizliği, Sultangazi Kebap Bacası Temizleme Sultangazi Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10