Bağcılar Baca Temizleme Servisi

BAĞCILAR BACA TEMİZLEME SERVİSİ

bağcılar baca temizleme servisi

Bağcılar Baca Temizleme Servisi

Bağcılar Baca Temizleme Servisi Nedir?

Bağcılar baca temizleme servisi, endüstriyel baca temizliğinden, şömine, soba, yağlı kanal, doğalgaz, kazan ve kombi baca temizliğine kadar her türlü kirli hava, toz, yağ ve gaz tahliyesi işlevini gören sistemlerin yenilik ve bakım faaliyetlerini kapsamaktadır. Fabrikalarda kullanılan endüstriyel makinalar, zamanla toz ve atık maddelerin bacaları tıkamasına neden olabilir. Gıda fabrikalarında yanıcı yağ ve gazlarla dolan bacalar, tekstil fabrikalarında bez ve kumaş parçalarının bu alanlara yayılmasına neden olabilir. İşleyişi ve amacı ne olursa olsun, her türlü havalandırma ve kirli hava tahliyesi yapan kanallar bir takım atık maddelere maruz kalacaktır. Bu yüzden yasal olarak belli aralıklarla temizlenmesi insan ve çevre sağlığı gibi unsurlar bakımından önem taşımaktadır.

Doğalgaz Baca Temizleme

Bağcılar baca temizlik işleminin önemli alt kollarından biri de günümüzde en çok kullanılan yakıt türü doğalgaz ile çalışan mekanizmaların bağlandığı bacaların temizlenmesidir. Bu bacalar katı yakıt türlerine nazaran daha uzun süreçlerde tıkanma gibi problemlere yol açmakla birlikte, periyodik olarak bakım ve yenileme gerekliliği olan yapı unsurlarından biridir. İGDAŞ gaz açma-kapama işlemlerinin yerine getirilmesinde de bu bacaların temizletildiğine dair yetkili firmalar tarafından verilen raporu istemektedir. Aksi takdirde hiçbir resmî işlem gerçekleştirilmeyecektir.

Bağcılar Baca ve Havalandırma Temizlik

Bağcılar baca temizliği kapsamında havalandırma kanallarının temizlenmesi faaliyetleri de bulunmaktadır. Özetle bu kanallar, kötü koku, kirli hava ve benzeri zararlı moleküllerin iç mekanlardan arındırılması ve dışa aktarılması görevini icra ederler. Bu yüzden bu kanalların temizlenmesi, içerideki havanın kalitesini arttıran bir işlem olarak oldukça önemlidir. Bu kanallarda biriken tozlar, bakteriler ve polenler tıkanıklık halinde içeriye nüfuz ederek, sağlığınız üzerinde olumsuz bir etkiye neden olacaktır. Bu yüzden profesyonel bir firma tarafından kapsamlı bir temizlik faaliyeti önem taşır.

Baca Temizleme Firması Bağcılar

Bağcılar baca temizleme servisi olarak, her türlü tahliye ve gaz çıkış kanallarını eski işlevine kavuşturmak üzere bir uygulama gerçekleştirmekteyiz. İmalat sürecindeki hatalar ve kullanıma bağlı çökme ve yıpranma gibi durumlarda da ek müdahaleler yaparak, bacalarınız tam kapasiteli bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Ücretsiz keşif ve temizlik planlaması için firmamızdan randevu oluşturabilirsiniz.