Beşiktaş Böcek İlaçlama

Beşiktaş Böcek İlaçlama

Beşiktaş Böcek İlaçlama
Beşiktaş Böcek İlaçlama

Beşiktaş’ta Haşere İlaçlama Servisi

Böcekler doğanın bir parçası olmakla birlikte zararlı ve zararsız türleri ile aramızda yaşamaktadır.

Her canlının olduğu gibi böceklerin de yaşamlarını sürdürmek için besine ihtiyaçları vardır. Besin arayışıyla olsun, insanların yerleşim yerleri ararlarken doğayı istedikleri ölçüde işgal etmelerinden olsun bu tür haşerelerle iç içe yaşamaktayız.

Gelişen teknoloji, kullanılan ilaçlama teknikleri ile kimi canlıların hızla neslinin tükenmesine karşın bazı haşere türlerinde hızlı artış yaşanabilmektedir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama, hizmetinden faydalanarak her türlü haşereye karşı etkin sonuç elde edebilirsiniz.

Haşerelerin Verdiği Zararlar

Zararlı haşereler kendilerine besin ararlarken kimi zaman insan kanından beslenerek insan sağlığını tehdit eder, kimi zaman insanların eşyalarını kemirerek maddi kayıplara neden olurlar.

Bakliyat, un  gibi gıda maddelerine dadandıklarında ise hem insan sağlığını hem de maddi zararlara neden olurlar.,

Beşiktaş Böcek İlaçlama, Haşereler açıkta bırakılan her türlü gıda maddesinin üzerinde dolaşarak, gerek ayaklarındaki pislikleri gerek ağız salyalarını ve dışkılarını bırakmak sureti ile her türlü sağlığa zararlı mikrobu insan bünyesine aktarırlar. Bazı hastalıklar kişilerin hayati tehlike geçirmesine neden olabilecek düzeydedir.

Bu tür haşerelerin bazısı gözle görülmeyecek kadar küçük olduğundan her zaman bireysel mücadele yeterli olmayacaktır.

Haşere Türleri:

Haşereler, yaşanılan ortama göre değişmekle birlikte genellikle hamamböceği, kakalak, gümüş böceği, kulağakaçan, örümcek, karafatma,  karınca, arı,yaban arısı, güve, tahta kurdu gibi pek çok hızlı üreyen ve sağlığa zararlı böcek türleri ile fare, lağım faresi, kertenkele, kırkayak, çıyan olabilmektedir. Bu tür haşerelerin asıl amacı insana zarar vermek olmasa da yaşam alanımıza girdiklerinde gerek besinlerle gerek vücudumuzla temasları halinde pek çok mikrobu bünyemize aktarırlar.

İlaçlamanın profesyonel ekiplerce, böceklerine yuvalarına kadar nüfuz edecek şekilde ilaçlamanın yapılması şarttır. Böcekler yuvalarında binlerce yumurta saklarlar. Gelişi güzel yapılacak ilaçlama böceklerin yok edilmesinde etkili olmayacaktır. Görülen böceklerin yok edilmesi sağlansa bile bir süre sonra yumurtadan çıkacak olan haşereler için ikinci bir ilaçlamanın, gerekli görüldüğü hallerde de birkaç kez tekrarlanarak yapılması gerekecektir.

Beşiktaş Böcek İlaçlama, hizmeti ile her türlü alanda uzman ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir.

Nitekim her haşereye uygun ilacın ve ilaçlama tekniğinin kullanılması gerekmektedir. Çünkü bir haşereye etki eden ilaç başka bir haşere türüne etki etmeyecektir. Böceğin ilaca karşı bağışıklık kazanmaması bakımından Sağlık Bakanlığından onaylı sertifikası olan ilaçlama şirketlerince uygun ilaçlarla ve ilaçlama yöntemleri ile ilaçlamanın yapılması gerekir. Doğada her haşere zararlı olmadığından, insan sağlığını tehdit eden haşerelerin yok edilmesine yönelik olarak ilaçlama hizmetinin gerçekleştirilmesi gerekecektir.

İstanbul’un her ilçesinde ve semtinde olduğu gibi Beşiktaş Böcek İlaçlama, hizmeti ile de siz değerli müşterilerimizin haşerelerle ilgili sorunlarına çözüm bulmaktayız.

Firmamız gerekli her türlü ekipmanıyla böceklere ve kemirgenlere karşı aktif olarak mücadele etmektedir.