Büyükçekmece Baca Temizleme Servisi

BÜYÜKÇEKMECE BACA TEMİZLEME SERVİSİ

büyükçekmece baca temizleme servisi

Büyükçekmece Baca Temizleme Servisi

Büyükçekmece Baca Temizleme Servisi Nedir?

Büyükçekmece baca temizleme servisi, gün geçtikçe büyüyen portfolyomuz ve yükselen vizyonumuzla, tüm bina ve kurum sahiplerine sunduğumuz ayrıcalıklı bir hizmet koludur. Bu Hizmetten faydalanmak için 7/24 müşteri destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Dinamik Baca Temizleme Firması sizler için sürekli bir yenilik içinde hizmet hayatına devam etmektedir. İstanbul’un tüm ilçe merkezleri ve kırsal bölgelerde dahil olmak üzere her bir noktaya ulaşım sağlayan servisimiz, en hızlı ve etkin çözümleri hayata geçirmektedir. Firmamızın hizmet politikasında yer alan;

  • Nitelikli hizmet
  • Uygun fiyatlar
  • Yasal uygulamalar
  • Müşteri memnuniyeti
  • Kaliteli ürün kullanımı

gibi maddeler, her geçen gün daha büyük bir kitle tarafından tercih edilmemizi sağlayan unsurlardır.

Şömine ve Soba Bacası Temizleme

Büyükçekmece baca temizlik servisi hizmet kapsamında yer alan soba ve şömine bacası temizleme, özellikle katı yakıt kullanımına bağlı kurum ve zehirli hava kanallarının temizlenmesine yönelik bir faaliyettir. Bu kanallar, sobadan ve şömineden çıkan isli havanın geride bıraktığı atık maddelerle kısa sürede tıkanma göstermektedir. Ev ve ikamet alanları için yılda en az 2 defa olmak kaydıyla temizletilmesi zorunludur. Kamuya açık mekanlarda kullanılan ızgara, ocak, şömine ve soba gibi katı yakıt kullanımının sık olduğu sistemlerde ise 3 aylık periyotlarda bacaların temizlenmesi, varsa eksik ve kusurularının giderilmesi gerekmektedir. Soba ve şöminelerden çıkan karbon monoksit gazı, renksiz ve kokusuz bir gazdır. Bu yüzden çevreye yayılması halinde fark-etmek mümkün olmamaktadır. Sonucunda zehirlenme gibi durumlar meydana gelmekte ve hayatî risk taşıyan bir durumla karşı karşıya kalınmaktadır. Bu yüzden, baca kanallarının gerekli zaman dilimlerinde temizlenmesi ve can güvenliğinin sağlanması önem teşkil eder.

Fabrika Baca Temizleme

Büyükçekmece baca temizliği servisi, üretim yapılan fabrikalarda da oldukça önem taşıyan bir uygulamadır. Fabrikalarda özellikle de gıda üzerine üretim yapan kurumlarda baca kanalları 2-3 aylık periyotlarda temizlenmelidir. Yemekhane ve restaurantlarda da ocak ve ızgara kullanımına bağlı olarak sık sık tıkanma gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Hem çalışanların hem de mekana giriş-çıkış yapan bireylerin sağlıklı hava şartlarına sahip olabilmesi, ancak bu kanalların temizlenmesi ile mümkün olmaktadır. Bahsi geçen temizlik faaliyetlerinden faydalanmak için, firmamızdan randevu talep edebilirsiniz.