0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Çekmeköy Baca Temizleme

Çekmeköy Baca Temizleme

Çekmeköy Baca Temizleme,

Çekmeköy Baca Temizleme

Çekmeköy Baca Temizleme

Yetki belgesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından verilir ve firmamız Çekmeköy Baca Temizleme, Serevisleri  arasında baca ve yağlı kanal temizliği konusunda yetki belgesine sahip olan firmalardandır.

Her bacanın mutlaka periyodik olarak yetkili firmalar tarafından temizlenmesi gerekmektedir. Temizlenmemiş bacalar pek çok soruna neden olabilmektedir. Bunların başında zehirlenmeler, yangınlar ve ölümcül sonuçlar yer almaktadır. Can ve mal kaybına neden olabilen tıkalı ve temizlenmemiş bacaların özellikle evler için yakıt türü ne olursa olsun kış mevsimine girilmeden temizlik yapılması gerekmektedir. Bunun yanında iş yerlerinin de yağlı kanal temizliği yaptırarak baca temizleme uygulamalarını yaptırması yasal bir zorunluluktur. Baca temizleme firmaları arasında seçim yaparken profesyonel bir firmadan destek alınması önem arz etmektedir.

Bilinçsiz uygulamalardan kaçınılmalı ve baca temizleme işlemleri doğru standartlara uygun olarak yapılmalıdır. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız Çekmeköy Baca Temizleme, Firmaları arasında yer alarak Üsküdar ilçesinin her semt ve mahallesinde hizmet vermektedir.

Bacaların temizliği ve bakımı evler için yılda iki kez, iş yerleri için ise kullanım sıklığına bağlı olarak yılda 4 veya daha fazla olmak üzere mutlaka yaptırılmalıdır. Doğalgaz gibi yakıtların bacalarının temizliği ihmal edilmemeli, aksine bu baca kanalları da düzenli bir şekilde temizletilmelidir. Böylece olası problemlerin önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Üsküdar ilçesinde Çekmeköy Baca Temizleme, Servisleri arasında seçim yaparken firmanın yetki belgesi sahibi olup olmadığı mutlaka sorulmalıdır.

Yağlı Kanal Temizliği

Alanında yetki belgesi sahibi olan firmamız baca temizleme işlemlerinin ardından baca temizleme raporu düzenlemektedir. Çekmeköy Yağlı Kanal Temizleme işlemleri için mutlaka yetki belgesi sahibi olan firmadan hizmet alınması gerekmekte ve baca temizleme raporu düzenlemesi istenilmelidir. Firmamız profesyonel ekibi ile baca temizliği işlemlerinde sıkça tercih edilen bir firmadır.  Yağlı Kanal restarant, ızgara, yemekhane, ve benzeri yerlerde kullanılan endüstriyel mutfakta bulunan davlumbaz, yatay kanal, dikey kanal, emiş fan motoru, ve filtrelerden oluşan sistem den oluşmaktadır bu sistem kullanıma bağlı olarak en fazla üç ayda bir temizlenmesi yasal zorunluluktur,

Çekmeköy Tel: 0 216 343 90 10

                  Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Çekmeköy Baca Temizleme, Çekmeköy Baca Temizlik Raporu Çekmeköy Baca Raporu, Çekmeköy Baca Temizliği, Çekmeköy Kebap Bacası Temizleme Çekmeköy Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10