0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Ümraniye Baca Temizleme

Ümraniye Baca Temizleme

Ümraniye Baca Temizleme

Ümraniye Baca Temizleme

Ümraniye Baca Temizleme

Baca ve yağlı kanal temizliği yetki belgesine sahip olan firmamız, Ümraniye Baca Temizlik, Şirketi işlemlerinde uzman bir ekiple baca bakımı ve temizliği hizmetleri sunmaktadır. Temizlik sonrası baca temizlik belgesi verilir Bu belgenin veriliş amacı ise o firmanın profesyonel bir firma olduğu ve baca temizleme işleminden sonra vereceği baca temizleme raporunun resmi olarak geçerliliğinin olduğu anlamına gelir. İstanbul Baca Temizleme Firmaları arasında bu belgeyi alabilmiş firmalardanız. Baca temizleme işlemi hem o baca altında yaşayan ya da çalışan kilerin can güvenliği için bir gerekliliktir, hem de devle tarafından zorunlu tutulan bir işlemdir. Belediye yetkilileri düzenli aralıklarla gelerek işletmenizin baca temizlemesinin yapılıp yapılmadığını kontrol ederler. Bu kontrolü de sizden baca temizlik ve kontrol raporu isteyerek yaparlar.

Bakım ve kontrollerinin zamanında yapılması gereken bacalar, insan hayatı için oldukça önemlidir. Günümüzde yaşanan pek çok yangın ve zehirlenmelerin nedeni temizlenmemiş bacalardan kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra ölümcül sonuçlara da neden olan bacaların temizlik ve kontrolleri ihmal edilmemeli, kesinlikle gerekli özen gösterilmelidir. Aynı zamanda yakıt türü ne olursa olsun tüm baca sistemlerinin periyodik bir şekilde kontrol edilmesi ve varsa arızaların tespit edilerek tam zamanında gerekli tüm tedbirler alınmalıdır. Baca bakım ve temizlik işlemleri ertelenmemeli, arıza veya tıkanıklık sorunu yaşanması beklenilmeden düzenli olarak kontrol ettirilmelidir. Ümraniye ilçesinde yaşayan vatandaşların baca temizleme konusunda yetkili olan ve Ümraniye Baca Temizleme, Servisi hizmetleri sunan firmalara başvuru yapmaları gerekmektedir.

Baca Temizliği

Baca bakım ve kontrolleri uzman bilgisi ile gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir. Bilgisiz kişiler tarafından müdahale yapılmaması ve yanlış uygulamalara izin verilememesi gerekir. Merkezi sistem kalorifer bacaları, yağlı kanal sistemleri, şömine ve barbekü bacaları, davlumbaz, doğal gaz bacaları, odun ve kömür sobaların baca sistemleri dahil olmak üzere her tip bacaya uygun olarak baca temizleme ve bakım işlemleri yapan firmamız İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Ümraniye Baca Temizleme, Firması ile baca kanallarını detaylı ve titiz bir şekilde temizlemekteyiz.

 

Ümraniye Tel: 0 216 343 90 10

                 Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Ümraniye Baca Temizleme, Ümraniye Baca Temizlik Raporu Ümraniye Baca Raporu, Ümraniye Baca Temizliği, Ümraniye Kebap Bacası Temizleme Ümraniye Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10