0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Şişli Baca Temizleme

Şişli Baca Temizleme

Şişli Baca Temizleme

Şişli Baca Temizleme

Şişli Baca Temizleme

Yine Şişli Baca Temizleme, Şirketleri arasında bilinenlerden biri olma sebeplerimizden biri ise İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından verilen yetki belgesine uzun zamandır sahip olmamızdır. Bu yetki belgesi bizim işimizde profesyonel olduğumuzun ve baca temizleme işlemi yaptığımız işletmelere hizmet sonunda verdiğimiz baca temizleme raporunun resmi olarak geçerli olduğunun da göstergesidir. Eğer sizin de temizlenecek bacalarınız varsa bizi aramak için zaman kaybetmemelisiniz. Unutmayınız ki, bu resmi bir zorunluluktur.

İstanbul genelinde pek çok baca temizleme şirketi vardır. Bahçelievler genelinde de durum aynıdır. Şişli Baca Temizleme, Şirketleri arasında yetki belgesi sahibi olan şirketlerden biri olmakla gurur duyuyoruz. Çünkü bu yetki belgesini uzun yıllar önce almış olmamız sayesinde işimizi büyütebildik ve İstanbul’un bilinen baca temizleme firmaları arasına girebildik. Baca temizliği yaptığımız işletmelere verdiğimiz raporun resmi olarak geçerliliği vardır. Bunun sebebi de ilgili kurumlardan aldığımız yetki belgemizdir.

Bacaların rutin olarak temizlenmesi pek çok konuda önem arz etmektedir. Bunlardan birisi temizlenmeyen bacaların doğuracağı kötü sonuçlardır. Bacaların temizliği yapılmazsa tıkanır ve dışarı çıkması gereken atık gazlar dışarı çıkamaz. Böylece içerde kalan gaz ciddi zehirlenmelere yol açar. Ayrıca tıkanan bacalarda oluşan sıkışmalardan dolayı yangın da çıkabilir. Bunlar temizlenmeyen bacaların hayati tehlikeleridir. Şişli Baca Temizleme, Firmaları arasında öncü olan ve Maltepe çevresinde de hizmet veren şirketimiz tüm baca temizleme işlerinizi özenle yapar.

Yağlı Kanal Temizliği

Yağlı kanal sistemlerinde oluşan kurumlar, isler ve atık yağlar bacaların çekiş gücünü azaltmakta ve zamanla bacaları verimsiz hale getirmektedir. İşletmeler açısından baca kaynaklı problemler yaşanmaması adına düzenli olarak yağlı kanal temizliği ve kontrolü yapılmalıdır. İstanbul genelinde tüm ilçelerde baca ve yağlı kanal temizliği alanında faaliyet gösteren firmamız, Şişli ilçesinde bulunan tüm semt ve mahallelerde Şişli Yağlı Kanal Temizleme servisi olarak yetkili bir yağlı kanal temizleme firmasıdır. Yağlı Kanal Restaurant, Yemekhene, Kebapcı, Otel,  gb, yerlerde kullanılan endüstriyel mutfak sistemidir. Bu sistem Davlumbaz, Yatay Kanal, Dikey Kanal, Filtre ve Emiş Fan Motorundan Oluşmaktadır.

 

Şişli Tel: 0 212 343 90 10

       Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Şişli Baca Temizleme, Şişli Baca Temizlik Raporu Şişli Baca Raporu, Şişli Baca Temizliği, Şişli Kebap Bacası Temizleme Şişli Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10