0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Güngören Baca Temizleme

Güngören Baca Temizleme

Güngören Baca Temizleme

Güngören Baca Temizleme

Güngören Baca Temizleme

Bacaların bakımın ve temizliğinin önemini sürekli vurgulayan İgdaş yetkilileri, son yıllarda artan bacalardan kaynaklı zehirlenmeler ve yangınlar nedeniyle doğalgaz ve davlumbaz bacaları dahil her bacanın özenli bir şekilde temizletilmesi gerektiğini belirtmektedir. Isınmak için kullanılan odun veya kömür sobalarının yanında, yemek pişirme yerlerine ait bacalar, doğal gaz ve fuel-oil gibi yakıt bacalarının da düzenli olarak temizletilmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Bu nedenle konusunda profesyonel çalışan Güngören Baca Temizleme, Firmaları arasından en uygunu seçilmelidir.

Güngören Baca Temizliği, Şirketleri seçiminde baca temizleme işlemlerini gerçekleştirecek olan firmanın mutlaka yetki belgesi sahibi olması gereklidir. Firmamız alanında baca temizleme ve yağlı kanal temizleme yetki belgesine sahiptir. Uzman kadromuz ve son teknoloji temizleme cihazlarımız ile tüm bacaları titiz bir şekilde temizliyoruz.

Güngören ilçesinde baca ve yağlı kanal temizliği için Güngören Baca Temizleme, Şirketleri arasında seçim yapmadan önce bir takım faktörler göz önüne alınmalıdır. Bilindiği gibi baca temizleme işlemleri yasal bir zorunluluk haline gelmiştir. Bu bakımdan bacası bulunan her ev ve iş yerinin yakıt türü ne olursa olsun baca temizleme işlemleri yaptırması gerekmektedir. Baca temizleme işlemlerinde ise kesinlikle bilinçsiz uygulamalar ve bireysel müdahalelerden kaçınılmalı, mutlaka kendi alanında yetkili bir firmadan baca temizleme ve yağlı kanal temizleme işlemleri için yardım alınmalıdır. Aksi halde biliçsiz uygulamalar sırasında birçok problem yaşanabilmektedir.

Yağlı Kanal Temizliği

Atık yağların temizliği türlerine ve yoğunluklarına uygun olarak teller ve özel temizleme ekipmanları ile yapılmaktadır. Yağlı kanal temizliği gerek insan sağlığı gerekse çevre için oldukça önemlidir. Güngören Yağlı Kanal Temizliği konusunda oldukça başarılı olan firmamız tüm bacaları sorunsuz bir şekilde temizlemektedir.

Yağlı kanal sistemlerinin temizlenmesi işlemleri kanalların boyutuna ve türüne göre değişmektedir. Bu nedenle iş yerlerinde çalışan personellerin ya da konu hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin baca temizlik ve bakımı işlemlerine kesinlikle müdahale etmemesi gerekmektedir. Yapılacak küçük bir hatanın, daha büyük kayıplara yol açacağı unutulmamalıdır. Yağlı Kanal Temizlik servisi hizmeti sunan firmamız Güngören ilçesinin her semt ve mahallesinde baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri gerçekleştirmektedir.

 

Güngören  Tel: 0 212 343 90 10

                   Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Güngören Baca Temizleme, Güngören Baca Temizlik Raporu Güngören Baca Raporu, Güngören Baca Temizliği, Güngören Kebap Bacası Temizleme Güngören Yağlı Kanal Temizliği
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10