Eyüp Baca Temizleme Servisi

EYÜP BACA TEMİZLEME SERVİSİ

eyüp baca temizleme servisi

Eyüp baca temizleme servisi

Eyüp Baca Temizleme Servisi Nedir?

Eyüp baca temizleme servisi, insanların yaşadığı ve mesai harcadıkları alanlarda hijyen ve sağlıklı hava koşullarının sağlanabilmesi yönünde kurum ve kişilere sağlanan bir hizmettir. Bu hizmetten faydalanmak bir tercih değil, yasal bir yükümlülüktür. İstanbul Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı tarafından belirlenen usuller ve yayımlanan yönetmelik gereği, her bir iş yeri ve konutun baca ve havalandırma kanalları belli aralıklarla temizletilmek zorundadır. Bu sayede hem enerji ve yakıt tasarrufu sağlanır hem de istenmeyen yangın ve zehirlenmelerin önüne geçilmiş olur. Sizler de bu hizmetten kaliteli ve güvenli bir şekilde faydalanmak isterseniz Dinamik Baca Temizleme firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, 7/24 teknik hizmet faaliyetlerini sağlamakta olup, ücretsiz keşif faaliyetlerini de yerine getirmektedir.

Baca Temizletirken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Eyüp baca temizlik servisi, bu hizmetten faydalanacak birey ve kurumlara yasal bilgiler ışığında sağlanan bir uygulamadır. Bu uygulamadan faydalanacak kişiler bazı hususi durumları dikkate almalı ve süreç sonunda mağduriyet yaratacak bir hizmet alımı gerçekleştirmemelidir. Öncelikle hizmeti sağlayan kurumun İGDAŞ raporu verebilecek bir yetkiye sahip olup olmaması önem teşkil eder. Bu yükümlülüğü yerine getirdiğinizi ibraz edebileceğiniz tek belge, resmî makamlarca verilen ve bu konuda yetkilendirilen firmalarca sağlanan rapor ile mümkün olmaktadır. Ayrıca bu yetkin firmalarda çalışan tüm personeller de sürekli olarak denetlenmektedir. Baca temizliği, tıkalı baca açma, kazan temizliği, yağlı kanal temizliği, havalandırma kanal temizliği ve benzeri uygulamaların nasıl ve ne şekilde gerçekleştirileceğine dair düzenlenen eğitim programlarından geçmektedirler. Baca temizliği, özellikle tıkalı bacalara yapılacak bir uygulama esnasında belli önlemlerin alınmasını da gerekli kılar. Hem işlemi yapan için hem de çevre dokular için bu önlemler önem teşkil eder. Tıkalı kanallarda karbon monoksit gaz birikimi olabileceği için, patlama, alevlenme ve yangın gibi olumsuz sonuçlara sebebiyet vermemek önem teşkil eder.

Dinamik Baca Temizleme Firması

Eyüp baca temizliği servisi, firmamız tarafından özenle ve tam teşekküllü bir şekilde yerine getirilmektedir. Uygun fiyatlarla sizlere sağladığımız bu hizmet sonrası, onaylı rapor vermekteyiz. Baca temizliği için gerekli tüm teçhizat donanımına ve eğitimli personel ağına sahip firmamızdan hizmet alımını gerçekleştirmek için en kısa sürede bizlerle iletişime geçebilirsiniz.