Başakşehir Baca Temizleme Servisi

BAŞAKŞEHİR BACA TEMİZLEME SERVİSİ

başakşehir baca temizleme servisi

Başakşehir Baca Temizleme Servisi

Ev ve İş Yeri Bacaları

Başakşehir baca temizleme servisi, evlere ve iş yerlerine farklı zaman dilimlerinde uygulanması gerekli revizyon ve bakım işlemlerini yerine getirmektedir. Bu periyodik temizlik işlemi, hane ve konutlar için yılda 2 defa olarak belirlenmiştir. İşletmelerdeki mutfak bacaları ve fabrikaların baca sistemleri için 3 ve 6 aylık tekrarlamalarla sağlanması bir zorunluluktur. İtfaiye baca denetim firmaları tarafından, kitabına uygun bir şekilde bu temizlik programının uygulanması gerekmektedir. Evlerdeki davlumbaz bacaları, kombi bacaları ve havalandırma kanalları daha az duman, kir, yağ ve is gibi durumlara maruz kaldığı için, daha uzun süreçlerde tıkanmadan kullanılabilmektedir. Fakat işletmelere ait baca sistemleri ve merkezi sistemli bacaların daha kısa aralıklarla temizlenerek, çevreye zehirli gaz sızıntısı meydana getirmesi ve baca yangınları gibi durumların önüne geçmede önem taşımaktadır.

Havalandırma Sistemleri Temizlik ve Bakım

Başakşehir baca temizlik hizmeti, iç mekanlardaki sağlıklı hava şartlarını dengelemede, kirli hava ve dumanın atmosfere güvenli bir şekilde aktarılmasında önemli rol oynayan havalandırma sistemlerinin temizlik işlemini de sağlamaktadır. Bu kanallar temiz hava dolaşımının sağlıklı bir şekilde sağlanması açısından önemlidir. Zamanla, kullanıma ve dış faktörlere bağlı olarak tıkanabilir ve gerekli performansı sergilemede yetersiz kalabilir. Fan motorları da bu tıkanmalardan nasibini alır ve kısmî ya da bütünsel olarak durma noktasına gelebilir. Motor yapraklarının yağ buharı ve çeşitli atıklarla kaplanması sonucu motorun da işlevi bozulur. Tüm bu durumlar neticesinde, daha fazla enerji tüketimi meydana gelecek ve faturalar kabaracaktır. Bu kanalların temizliği yapılırken, kir tabakalarına maruz kalmış fan motoru ve yapraklar da elden geçirilmelidir.

Başakşehir Baca Temizleme Servisi Fiyatları

Başakşehir baca temizleme Dinamik Baca Temizlik Firması tarafından belirlenen müşteri odaklı anlayışın bir uzantısıdır. Bu bağlamda cep yakmayan teknik hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz. Baca sayısı ve türüne göre yapacağımız fiyatlandırma, tamamen bu zorunlu faaliyetten kurtulmanıza ve bu süreçte maddi bir külfet altına girmemenize odaklı planlanmaktadır.

İtfaiye Baca Denetim Raporu Nedir?

Başakşehir baca temizleme servisi, sizlere hizmet sonunda sunulan resmî bir rapor sunarak temizlik sürecini belgelemektedir. Bu belge İtfaiye tarafından istenen resmî bir sertifikadır. Hizmeti yerine getiren firma size bu yasal belgeyi sunarken, yükümlülüğünüzü yerine getirdiğinizi yetkili mercilere de bildirmektedir.