0 212 343 90 10 - 0 216 343 90 10 - 0 535 343 90 10

Büyükçekmece Baca Temizleme

Büyükçekmece Baca Temizleme

Büyükçekmece  Baca Temizleme

Büyükçekmece Baca Temizleme

Büyükçekmece Baca Temizleme

Yağlı kanal temizliği ve baca temizliği konusunda yetki belgesine sahip olan firmamız, baca temizleme işlemlerinde konusunda tecrübeli ve profesyonel bir ekiple çalışmaktadır. Bu nedenle Büyükçekmece Baca Temizleme, Şirketleri arasında en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Büyükçekmece Baca Temizleme, Firmaları arasında baca bakımı ve temizliği konusunda seçim yapmadan önce mutlaka firmanın yetki ruhsatına sahip olup olmadığı sorulmalıdır. Bunun yanı sıra daha önce yapmış olduğu baca ve yağlı kanal temizleme işlemleri hakkında bilgi sahibi olunmalı ve tüm bunlar göz önüne alınarak firma seçimi yapılmalıdır. Son zamanlarda sayıları gittikçe artan korsan firmalar baca temizleme işlemleri konusunda kalitesiz ve güvenli olmayan çalışmalar yapmakta, bu nedenle pek çok sorunun yaşanmasına neden olmaktadır. Firmanın temizleme işlemlerini hakkında bilgi sahibi olunmalı ve baca temizliğinde kullandığı ekipmanlar kontrol edilmelidir. Aksi halde detaylı bir şekilde temizlenmemiş bacalardan kaynaklı olumsuz sonuçların yaşanması mümkündür.

Yapılan değerlendirmeler sonucu baca bakım ve temizlik işlemlerinin evler için özellikle kış mevsimi gelmeden önce ve yılda iki kez olmak üzere yapılması gerekmektedir. Bununla birlikte baca ve yağlı kanal sistemlerine sahip olan iş yerlerinin baca kontolleri kullanım sıklığına göre değişmekte ve en az üç ayda bir kez olmak kaydıyla yaptırılması gerektiği yetkililer tarafından bildirilmektedir. İstanbul’un genelinde tüm ilçelerde faaliyet gösteren firmamız Büyükçekmece Baca Temizleme,  Servisleri arasında yer almaktadır.

Yağlı Kanal Temizliği

Baca bakımı ve temizliği itfaiye tarafından düzenlenen izinle, özel kuruluşlar tarafından yapılmaktadır. Gerektiği takdirde bacasını temizletmeyen firma, kuruluş ve hane sahiplerine de para cezası kesilmektedir. Ama kış aylarında, bacayla alakalı ekipmanların sık kullanımından ötürü, can güvenliğiniz bakımından baca bakımını, zorunlu olarak yaptırmanız gerekmektedir. Baca temizliğinizi yapacak kurumların yasaya uygun biçimde düzenlenen ve temizliğin yapıldığını açıklayan rapor örneğidir. Yağlı Kanal Restourant, Yemekhane, Otel, Katering, firmalarını yemek ızgara pişirme yapılan endüstriyel mutfaklarda Davlumbaz, Yatay Kanal, Dikey Kanal, Emiş Fan Motoru, ve Filitrelerde oluşan mekanızmadan ibarettir bu mekanızmanın 3 ayda 1 temizliğik ve kontrolunun yapılması yasal zorunluluktur,

 

Büyükçekmece Tel: 0 212 343 90 10

                            Gsm: 0 535 343 90 10 

 

Büyükçekmece Baca Temizleme, Büyükçekmece Baca Temizlik Raporu Büyükçekmece Baca Raporu, Büyükçekmece Baca Temizliği, Büyükçekmece Kebap Bacası Temizleme
Avrupa Yakası : 0 212 343 90 10 Anadolu Yakası : 0 216 343 90 10 Gsm : 0 535 343 90 10